В СФЕРІ СТИСЛОГО ПОВІТРЯ МИ ПРОПОНУЄМО:

Діагностика ефективності роботи повітряних та холодильних компресорів

Комплекс інжинірингових рішень, направлених на виявлення та усунення слабких місць чи несправностей в роботі компресорного та холодильного обладнання включає періодичний технічний аудит пневматичних систем, дефектовку деталей компресора, розробку заходів на поліпшення роботи систем підготовки стисненого повітря (проведення ППР, контроль режимів роботи компресорів та ін) та уникнення зайвого ремонту.

Також приймаємо замовлення на комплексне чи абонентське техобслуговування компресорних станцій, гарантійне та постгарантійне обслуговування, пуско-налагодження обладнання, ремонт, монтаж систем вентиляції та кондиціонування повітря.

Діагностика холодильного обладнання

Гвинтові компресори– надважливі агрегати у технологічному ланцюгу виробничих підприємств, тому навіть невелика несправність може привести до простоїв та збитків.

Незважаючи на якість та надійність гвинтових компресорів, з плином часу вузли та деталі починають зношуватись, що призводить до зменшення ефективності роботи та ремонту обладнання.

На жаль, запобігти цьому неможливо, але зменшити статтю затрат на ремонт обладнання до 40-50% цілком реально за рахунок своєчасної діагностики та технічного обслуговування, що включає періодичну заміну мастила, фільтрів, перевірку відповідності розмірів та характеристик найбільш зношуваних вузлів.

Діагностика компресорів дає можливість своєчасно виявити найменші недоліки та запобігти суттєвим поломкам. Як результат, зменшення витрат на ремонт.


 

Дефектовка компресорів ремонт

В сервісному центрі «ProAirZahid» порядок проведення дефектовки чітко систематизований.

Для отримання повної картинки стану деталей та вузлів сервісні інженери проводять як візуальний огляд, так і емпіричний із використанням сучасних інструментів та приборів.

Кожна механічна деталь підлягає перевірці: ступінь зносу, тріщини, наявність деформацій та задирок, відповідність кута установки, правильність розположення вузлів та ін.

Під час ревізії клапанів наші спеціалісти фіксують кожен етап роботи за допомогою фото чи відео за побажанням замовника. Збірка клапанів проводиться з використанням спеціальної кільцевої плити.

При зборці компресорів значна увага приділяється допускам та випробуванням. Не одна запчастина, навіть нова, не буде встановлена без прискіпливої перевірки робочих параметрів та стану. Обов’язково контролюються зазори та щільність прилягання всіх поверхонь, різьбових з’єднань, муфт.

Всі роботи проводяться згідно специфікації та техкарт. Такий підхід виключає можливість пропустити найменший знос чи сбій в роботі обладнання, а також предоставити замовнику докази проведеної роботи, як гарантія порядочності спеціалістів сервісної служби.

ЗАМІНА ПІДШИПНИКІВ


 

Технічний аудит пневматичних систем

Під час модернізації чи монтажу нової пневматичної системи на підприємстві постають цілком логічні питання:

 • Скільки потрібно стисненого повітря, щоб задовольнити потреби технологічного процесу?
 • Які показники тиску повітря в магістралях повинні бути?
 • Як передбачити потрібний резерв стисненого повітря, щоб забезпечити безперервність виробничого процесу?

Щоб отримати відповіді на всі ці питання, компанія «ProAirZahid» пропонує провести точний технічний аудит компресорних систем з використанням сучасних методів, приборів та аналітичного програмного забезпечення, котре дає можливість безпомилково визначати реальні потреби підприємства та оптимально підбирати обладнання.

Пневмоаудіт також буде корисним при наявність певних проблем в пневмосистеме:

 • скупчення вологи;
 • низький тиск;
 • нестача загальної потужності;
 • прагнення знизити витрату стисненого повітря.
ПНЕВМОАУДІТ
Це унікальна можливість знайти слабкі місця вашої пневмосистеми, отримати наочну картину того, що відбувається і вжити необхідних заходів для оптимізації процесу. Основна мета – розробка рекомендацій щодо зниження фінансових витрат виробництва, збільшення надійності і термінів служби пневмосистем, зниження втрат у виробничому процесі, збільшення конкурентноздатності виробництва і як підсумок збільшення прибутку.

Пневмоаудіт, як комплексний захід, передбачає:

 • обстеження пневмосети і точок споживання, виявлення можливих проблем;
 • вимірювання витрати повітря і тиску, а також їх тимчасову динаміку;
 • опис проблемних зон на підставі аналізу результатів вимірювань;
 • підготовку рекомендацій щодо вибору кількості, потужності, взаємного розташування і режиму роботи джерел стисненого повітря, а також щодо оптимальної організації мережі;
 • завершальний етап – техніко-економічне обґрунтування ефективності модернізації або реконструкції системи забезпечення підприємства стисненим повітрям.

 

Абонентське, гарантійне та сервісне технічне обслуговування компресорних станцій

Періодичність технічного обслуговування залежить від моделі компресора та вказується в інструкції по експлуатації.

Зазвичай – це 2000 годин.

Чому важливо звернутись до спеціалізованної компанії для проведення ТО?
Це гарантує надійну та безперевну роботу обладнання, тому як задача полягає не просто замінити мастило та видаткові матеріали, а повністю діагностувати кожен технічний параметр компресора, виявити і усунути недоліки та відхилення в роботі агрегату.

Які роботи проводяться при конкретному технічному обслуговуванні:

 ТО1:

 • механічне очищення поверхні блоків охолодження повітря та мастила;
 • заміна мастила та фільтрів;
 • діагностика функціонування термостату.

ТО2:

 • механічне очищення поверхні блоків охолодження повітря та мастила;
 • заміна мастила та фільтрів;
 • змащення підшипників двигуна;
 • перевірка роботи термостату;
 • ревізія клапанів та заміна сепаратора.

заміна повітряного фільтру

ТО3:

 • заміна видаткових матеріалів (як в ТО2);
 • заміна ремонтного комплекту клапану впускного;
 • заміна клапану пониженого тиску;
 • заміна клапану термостата;
 • заміна рукавів високого тиску.

чистка радіатора компресора при проведенні ТО

Послуга на технічне обслуговування компресорних станцій надається згідно разового договору чи річного абонентського договору.

У випадку річного абонентського договору ми беремо на себе всі клопоти, пов’язані з технічним обслуговуванням та контролем за напрацюванням компресорного обладнання, тоді як Ви концентруєтесь на виробничих планах.

Наші спеціалісти ведуть облік по всьому обладнанню і завжди готові до будь-яких викликів: на нашому складі ми тримаємо запасні частини та видаткові матеріали для оперативного проведення діагностики та ТО. Крім того, розрахунок за річне обслуговування ведеться за кожен місяць рівними частинами впродовж року, що зменшить фінансове навантаження на ваш бюджет.


 

Ремонтні роботи будь-якої складності

Більшість виробників компресорів заявляють гарантію на роботу агрегату до 40 тисяч годин без капітального ремонту. Це, звичайно, стосується ідеальних умов експлуатації, але насправді цього досягти в умовах виробництва дуже тяжно, майже неможливо.

Ресурс сучасних опорних підшипників гвинтової пари ще не досяг рівня, коли не потрібне втручання фахівців. Часто ще до закінчення гарантійного терміну під навантаженням в гвинтовий парі може з’явитися сторонній шум, який буде тільки наростати по мірі збільшення зносу. В результаті компресор починає перегріватися і гвинтовий блок починає клинити. У разі серйозного перегріву торці гвинтової пари «приварюються» до корпусу, що різко збільшує трудові та фінансові витрати на ремонт гвинтового блоку. У гіршому випадку підшипники взагалі руйнуються, що приводить до тяжких наслідків.

Ремонт гвинтових компресорів – один з ключових напрямків роботи нашого сервісного центру “Проейр Захід”.

 

Діагностика і ремонт компресора може здійснюватися на території Замовника або в майстерні нашого підприємства. Це залежить від складності поломки та необхідності проведення специфічних робіт.

На нашій ремонтній базі ми щорічно відновлюємо біля 50 повітряних та холодильних, гвинтових та поршневих компресорів, гвинтових блоків різних брендів

(Renner, Mattei, Аbac, Airpol, Aerzener, Almig, Alup, Atlas Copco, Atmos, Becker, Boge, Bottarini, Busch, Ceccato, CompАir, Demag, Dalgakiran, Ecoair, Ekomak, Fiac, Fini, Gardner Denver, Hydrovane, Ingersoll Rand, Mahle, Mark, Rotorcomp, Worthington, WAN, Ремеза та ін.).

У нас ви можете замовити ремонт приводів, електродвигунів, вакуумних насосів, частотних перетворювачів компресорних агрегатів, холодильних та адсорбційних осушувачів повітря.

Наш центр оснащений по останньому слову техніки, маємо в розпорядженні нове діагностичне обладнання, величезну складську номенклатуру запасних частин, деталей та вузлів на найпоширеніші моделі компресорів.

Комплексний структурований підхід та величезний досвід інженерів дає можливість запобігти надалі тяжких несправностей та покупки нового дорогого обладнання.

МИ ГАРАНТУЄМО ВИСОКУ ОПЕРАТИВНІСТЬ РЕМОНТНИХ РОБІТ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ ПРОСТОЮ ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ.
НАША КОМПАНІЯ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ НАДАТИ РЕЗЕРВНИЙ КОМПРЕСОР В ОРЕНДУ НА ЧАС РЕМОНТУ!

 

Ремонт дизельних компресорів ремонт дизельних компресорів

При проведенні монтажних, будівельних, дорожньо-ремонтних, оздоблювальних та інших робіт а так само на виробництві широко використовуються дизельні компресори, які забезпечують подачу стисненого повітря для пневмоінструменту і інших споживачів.  Дизельні компресори мають великий запас потужності, великі розміри, невибагливі у використанні, надійні в експлуатації.  Спеціалізація нашої компанії і більше 10 років досвіду роботи дозволяють братися за ремонт будь-яких дизельних компресорів вітчизняного та зарубіжного виробництва, розрахованих на різну потужність і продуктивність.

Незалежно від марки вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами звертайтеся до нас.

Основні види робіт при ремонті дизельних компресорів: Виїзд майстра і безкоштовна діагностика, Консервування та розконсервування компресора, Ремонт блоку управління, Заміна всмоктуючого клапана, Заміна повітряного фільтра, Заміна реле тиску, Заміна запірного клапана, Заміна клапана мінімального тиску, Ремонт компресорного блоку, Усунення проблеми  “Масло в фільтрі всмоктування”, Усунення проблеми “Занадто висока витрата масла”, Усунення проблеми “Чи не відкривається продувочний клапан”, Усунення проблеми “Регулятор всмоктування не від  переривається “.

 


 

Ремонт пересувних компресорівпересувні компресори

Пересувний компресор – обладнання, змонтоване на колісному шасі.  Призначення даного виду компресорів це використання в умовах відсутності електроенергії.  Найбільш надійними вважаються Гвинтові дизельні компресори.  Вони мають досить низький рівень шумності, високу продуктивність при невеликому споживанні палива.  До основних поломок, характерним для поршневого і гвинтового обладнання, додаються ще й несправності з дизельним двигуном.

Незалежно від марки вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами  звертайтеся до нас.

Основні види робіт при ремонті пересувних компресорів: Ремонт блоку управління, Заміна всмоктуючого клапана, Заміна повітряного фільтра, Заміна реле тиску, Заміна запірного клапана, Заміна клапана мінімального тиску, Ремонт компресорного блоку, Усунення проблеми “Масло в фільтрі всмоктування”, Усунення проблеми “Занадто  висока витрата масла “, Усунення проблеми” Чи не відкривається продувочний клапан “, Усунення проблеми” Регулятор всмоктування не відкривається “.


 

Ремонт компресорів в сервісному центрі «Проейр Захід»

Етапи ремонту гвинтових блоків:

 • розбирання компресору, ретельний огляд та аналіз причин виходу з ладу обладнання з метою усунення першопричин;
 • дефектовка деталей та вузлів з метою аналізу ступені їх зносу (виявлення задирів, тріщин, зламів, деформацій, перевірка правильного положення деталей, ревізія ущільнювачів і т.д.);
 • ремонт та відновлення механічних частин ( заміна підшипникових вузлів, відновлення діаметру валів методом наплавлення електродів з подальшою проточкою, рихтування кришки корпусу, регулювання зазорів, розточування циліндрів та ін);
 • ремонт та перемотка електродвигунів (також ми пропонуємо установку високотемпературного датчика для контролю теплового режиму роботу та запобігання перегріву та швидкого зносу деталей двигуна).

ремонт гвинтового блоку, заміна підшипників

Це далеко не повний перелік робіт, з котрими приходиться зіштовхуватись нашим інженерам кожного разу. Однакових пошкоджень та причин їх виникнення практично не буває. Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують калькуляцію робіт та комплектуючих.

МИ НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за вказаними на сайті телефонами. 

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісі за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.


 

НАШІ ПОСЛУГИ:

ПОСТАВКА КОМПРЕСОРНОГО ТА ХОЛОДИЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ, ВАКУУМНИХ НАСОСІВ ТА ПОВІТРЯДУВОК

ПІДГОТОВКА СТИСЛОГО ПОВІТРЯ

ІНЖИНІРИНГ, СЕРВІС ТА РЕМОНТ В СФЕРІ СТИСЛОГО ПОВІТРЯ

ІНЖИНІРИНГ, СЕРВІС ТА РЕМОНТ В СФЕРІ ПРОМИСЛОВОГО ХОЛОДУ

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ, ФІЛЬТРИ, МАСТИЛА, ФРЕОНИ