м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Рефрижераторні осушувачі повітря Mattei MD 0,6-147,2 м³/хв

  • Точка роси 3 ° С
  • Ном.  навколишня температура.  (Макс).  +25 (+45) ° С
  • Мін.  навколишня температура +1 ° С
  • Номінальна температура на вході (Макс).  +35 (+55) ° С
  • Номінальний тиск повітря 7 бар
  • Максимальний тиск повітря 14 бар

Моделі: MD (6 1500)
Продуктивність: 0,6 м³ / хв 147,2 м³ / хв
Потужність двигуна 0,16 кВт 16,8 кВт

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб замовити осушувач стисненого повітря.

брошюра

Адсорбційні осушувачі Mattei DD 0,1-31.4 м³/хв

Процес осушення повітря в серії DD Mattei відбувається шляхом адсорбції з холодною регенерацією.  Завдяки низькій точці роси (від -20 до -70 ° C) і залишковим змістом води (нижче 0,1 г / м3) ці машини забезпечують високоякісний стиснене повітря.

Серія DD управляє потоками повітря від 0,1 до 31,4 м3 / хв і робочим тиском від 7 бар до 10 бар.  Глушники, встановлені на вихідній трубі регенераційної повітря, значно зменшують шум, гарантуючи, що осушувач практично не виробляє шуму під час роботи.

Вся інформація контролюється за допомогою високоефективної системи управління PLC і доступна на великому цифровому дисплеї.  Ще одна цікава функція економії енергії – це синхронізація компресора, яка запускає і зупиняє осушувач сигналом компресора, усуваючи втрати при чищенні, коли сушка не потрібно.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб замовити осушувач стисненого повітря.

брошюра
магістральні фільтри Mattei

Магістральні фільтри Mattei серії MD

Установка фільтра серії FM гарантує більш чистий стиснене повітря.  Їх функція полягає в тому, щоб відокремлювати домішки повітря через багатоступінчастий процес.

Кожен з високоякісних фільтрів Mattei виконує певну функцію для поліпшення операцій по очищенню повітря, наприклад, фільтри проти пилу або видалення масла.

Наші фільтри можуть використовуватися в компресорах з витратою повітря від 0,5 до 185 м 3 / хв і тиском до 16 бар.  Їх можна використовувати в якості попередніх фільтрів адсорбційних осушувачів для установок з нанесення покриттів, інструментів для стисненого повітря і прецизійного пневматичного управління.

Фільтри Mattei дозволяють виробляти стиснене повітря без домішок і тому підходять для застосувань, де важливий рівень чистоти повітря.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про нашу повну лінійку фільтрів стисненого повітря.

брошюра
ECO Mattei

Масловодовідділювач Mattei MOS

Конденсат, що отримується за допомогою будь-якого типу змащеного компресора, містить певну кількість масляних залишків, які при розсіюванні можуть забруднювати навколишнє середовище.

Система відділення води від нафти (MOS) компанії Mattei забезпечує обробку конденсату безпосередньо там, де він піднімається, відповідно до технічних і юридичними вимогами, з помітною економією завдяки скороченню витрат на утилізацію.  Конденсована вода всередині камери стиснення, безумовно, буде містити частинки масла, використовуваного в якості мастила / холодоагенту компресора.

Для скидання води в дренаж відповідно до вимог природоохоронного законодавства, чинного в країні установки, вода повинна бути попередньо очищена.  Крім того, збір і видалення конденсату зазвичай пов’язані з великими витратами і складні в управлінні.  Як правило, вони вимагають складу на місці і транспортування в спеціальні центри обробки відходів, а також відповідні реєстраційні документи, якщо це необхідно.

З цією метою використовуються сепаратори Mattei серії MOS, оскільки вони прості в установці і виготовленні з матеріалів, придатних для переробки.  Ці аксесуари гарантують відмінну продуктивність і максимальну надійність завдяки високій якості і тривалого терміну служби нових картріджних фільтрів.

 Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв’яжіться з нами сьогодні.

брошюра

ОБРОБКА КОНДЕНСАТУ

Повітря містить воду у вигляді пари, який змінюється в залежності від клімату або пори року.  Влітку рівень водяної пари набагато вище, а взимку рівень нижче.  Конденсат через охолодження стисненим повітрям погіршує його якість.  Дійсно, крім того, що він є потенційним агресивним агентом, завдяки своїм значенням рН конденсат містить такі елементи, як залишкові масла в компресорі, бруд та інші забруднювачі повітря.  Отже, необхідно використовувати циклонні сепаратори, в які в результаті турбулентності зливаються краплі води і відводяться через спеціальні осушувачі.

Електронні конденсатоотводчики Mattei оснащені таймером, а також регульовані і оснащені краном.  Завдяки своїм компактним розмірам вони можуть бути встановлені в будь-якому положенні, найбільш підходящому для системи замовника.  Вони також неймовірно низькі експлуатаційні витрати.

Модель 200 також дозволяє регулювати рівень, запобігає витоку повітря під час роботи компресора і має індикатор несправності.

 Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші рішення для обробки конденсату і знайти правильний вибір для вашого унікального застосування.

брошюра

Ресивери 0,05 – 2,0 м3

У комплект поставки входять:

Клапан запобіжний
Манометр
Кран зливу конденсату
Паспорт на виріб

Ресивери грають дуже важливу роль в системах стисненого повітря:
– демпфірування пульсацій поршневих компресорів,
– накопичення конденсату води і масла, що міститься в потоці стисненого повітря,
– забезпечення запасу стисненого повітря в періоди підвищеного споживання без використання додаткових компресорів,
– зниження числа циклів
– включення / відключення або режиму очікування / в роботі компресора для підвищення ефективності роботи гвинтового компресора і зниження кількості пусків двигуна.
– зниження перепаду тисків для кращого контролю роботи компресора і більш стабільного тиску в системі.

брошюра

Процес підготовки стисненого повітря включає в себе

Повітряну сепарацію
Первинну фільтрацію
Осушку
Додаткову фільтрацію

 

Читати більше

 

 

01

Наш консультант зможе Вам допомогти визначитись з типом обладнання, необхідним для ваших виробничих цілей. Ознайомить з технічними характеристиками та дасть вичерпну відповідь на будь-яке питання.

02

Ми пропонуємо привезти для вас найбільш ефективне обладнання від надійних світових виробників. Виконаємо сервісні роботи від планового обслуговування до аварійного ремонту компресорного обладнання 24/7