м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Розробка проектно-технічного рішення

Комплекс послуг, що надаються по об’єкту включає в себе розробку проектно-технічного рішення, підбір і постачання устаткування, розробку і виробництво холодильних та вентиляційних систем, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, гарантійне і післягарантійне обслуговування, а також якісний та недорогий сервіс 24 години на добу.

Проектний відділ в найкоротші терміни розробить проект будь-якого рівня складності, а наші майстри професійно втілять його в життя. При відсутності необхідного обладнання, ми доставимо його безпосередньо від заводувиготовлювача за найнижчою ціною.


 

Підбір устаткування ремонт холодильного обладнання

Наш консультант зможе Вам допомогти визначитись з типом обладнання, необхідним для ваших виробничих цілей. Ознайомить з технічними характеристиками та дасть вичерпну відповідь на будь-яке питання.

Ми пропонуємо привезти для вас найбільш ефективне обладнання від найкращих світових виробників: Bitzer (Німеччина), Copeland (США), Frascold (Італія), Frick (Індія), Sabroe (Данія)

КОМПРЕСОРНО-КОНДЕНСАТОРНИЙ АГРЕГАТ TECUMSEH CAJ2446ZBR

Замовте консультацію
Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА  ОБЛАДНАННЯ ТА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.

 

ІНШІ ПОСЛУГИ: