м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

РЕМОНТ ТА СЕРВІС ПЕРЕСУВНИХ КОМПРЕСОРІВ У КОМПАНІЇ “ПРОЕЙР ЗАХІД” – ЦЕ НАДІЙНІСТЬ, ЯКІСТЬ І ШВИДКІСТЬ ВИКОНАННЯ!

Оскільки пересувний компресор може використовуватися у віддалених від цивілізації районах, необхідно, щоб він працював максимально надійно. Тому дуже важливо проводити якісний та своєчасний ремонт та сервіс Ваших пересувних компресорів.

Дуже важливо розуміти, що ТО компресора не зводиться до простої зміни масла і фільтрів. Фактично здійснюється технічний аудит компресорного устаткування. Проводиться діагностика стану основних компонентів і тестування на предмет виявлення несправностей будь-яких вузлів компресора і допоміжного обладнання.

Тільки своєчасне і регулярне технічне обслуговування, проведене в повному обсязі і виконане кваліфікованими фахівцями, гарантує безперебійну роботу вашого компресора.

Технічне обслуговування компресорного устаткування, проведене з урахуванням зносу запасних частин, дозволяє уникати ризику виникнення поломок.
Непогано зберегти кілька запасних частин на складі, так Ви зможете швидко відновити працездатність компресора при несподіваній поломці.

Фахівці нашої компанії “ProairZahid” здійснюють ремонт пересувних компресорів також успішно, як і стаціонарних. Він відрізняється від звичайного тим, що до основних поломок, характерним для поршневого і гвинтового обладнання, додаються ще й несправності з дизельним двигуном, в разі дизельного пересувного компресора. Тому фахівець який буде ремонтувати дане обладнання, повинен розбиратися і в компресорах і в дизельних двигунах. У нашій компанії працюють саме, такі фахівці.

Основні види робіт при ремонті пересувних компресорів:

 • Заміна фільтрів та масла,
 • Ремонт блоку управління,
 • Заміна всмоктуючого клапана,
 • Заміна повітряного фільтра,
 • Заміна реле тиску,
 • Заміна запірного клапана,
 • Заміна клапана мінімального тиску,
 • Ремонт компресорного блоку,
 • Усунення проблеми “Масло в фільтрі всмоктування”,
 • Усунення проблеми “Занадто висока витрата масла “,
 • Усунення проблеми” Чи не відкривається продувочний клапан “,
 • Усунення проблеми” Регулятор всмоктування не відкривається “

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами звертайтеся до нас.

📞+38 (067) 797-67-89
📞+38 (050) 195-06-72

Ремонт дизельних компресорів ремонт дизельних компресорів

При проведенні монтажних, будівельних, дорожньо-ремонтних, оздоблювальних та інших робіт а так само на виробництві широко використовуються дизельні компресори, які забезпечують подачу стисненого повітря для пневмоінструменту і інших споживачів.  Дизельні компресори мають великий запас потужності, великі розміри, невибагливі у використанні, надійні в експлуатації.  Спеціалізація нашої компанії і більше 10 років досвіду роботи дозволяють братися за ремонт будь-яких дизельних компресорів вітчизняного та зарубіжного виробництва, розрахованих на різну потужність і продуктивність.

Незалежно від марки вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами звертайтеся до нас.

Основні види робіт при ремонті дизельних компресорів: Виїзд майстра і безкоштовна діагностика, Консервування та розконсервування компресора, Ремонт блоку управління, Заміна всмоктуючого клапана, Заміна повітряного фільтра, Заміна реле тиску, Заміна запірного клапана, Заміна клапана мінімального тиску, Ремонт компресорного блоку, Усунення проблеми  “Масло в фільтрі всмоктування”, Усунення проблеми “Занадто висока витрата масла”, Усунення проблеми “Чи не відкривається продувочний клапан”, Усунення проблеми “Регулятор всмоктування не від  переривається “.

Замовте консультацію

 

Ремонт пересувних компресорівпересувні компресори

Пересувний компресор – обладнання, змонтоване на колісному шасі.  Призначення даного виду компресорів це використання в умовах відсутності електроенергії.  Найбільш надійними вважаються Гвинтові дизельні компресори.  Вони мають досить низький рівень шумності, високу продуктивність при невеликому споживанні палива.  До основних поломок, характерним для поршневого і гвинтового обладнання, додаються ще й несправності з дизельним двигуном.

Незалежно від марки вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами  звертайтеся до нас.

Основні види робіт при ремонті пересувних компресорів: Ремонт блоку управління, Заміна всмоктуючого клапана, Заміна повітряного фільтра, Заміна реле тиску, Заміна запірного клапана, Заміна клапана мінімального тиску, Ремонт компресорного блоку, Усунення проблеми “Масло в фільтрі всмоктування”, Усунення проблеми “Занадто  висока витрата масла “, Усунення проблеми” Чи не відкривається продувочний клапан “, Усунення проблеми” Регулятор всмоктування не відкривається “.

Замовте консультацію
В нашому сервісному центрі “Проейр Захід” ви можете замовити: 

попередній розрахунок вартості проведення робіт, а також послуги діагностики компресорного обладнання, діагностики гвинтового блоку, дефектовка гвинтового блоку, Діагностика / Дефектовка компресорів, ремонт гвинтового блоку в місті Львів, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Черкаси, Суми,  Луцьк, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці , Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Калуш, Житомир, Маріуполь.

Також у ТОВ “Прома Захід” Ви можете купити запасні частини та витратні матеріали оригінали / аналоги для провідних виробників  компресорної техніки, compressor, компресора, компресор, компресори, гвинтові, гвинтовий, винтовой, ціна,  купити, Україна, радіатор, мастило, сепаратор, впускний клапан, клапан мінімального тиску, шківи, ремені,  регулювання, продуктівності, клапана, муфти, термостати, зривні клапана, датчики температур, контролери, двигун, гвинтовий блок, винтовой блок, запчастини та витратні матеріали за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Черкаси, Суми,  Львів, Луцьк, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці , Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Калуш, Житомир, Маріуполь.


ІНШІ ПОСЛУГИ: