м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Проектування та монтаж холодильних / морозильних камер, ремонт холодильного обладання

Сьогодні ми звикли до доступності свіжих овочів та фруктів круглий рік. Рушаючи в супермаркет нас не вже давно не цікавить, таке поняття, як сезонність. Адже на охолоджених полицях в супермаркетах овочі та фрукти цілий рік викладені акуратними гірками, рівні і гладкі, апетитні і привабливі.

Швидкісний ритм життя також збільшив споживання напівфабрикатів та м’ясних продуктів.

Відповідно всім підприємствам пов’язаним з виробництвом і зберіганням м’яса, риби, напівфабрикатів, овочів, ягід, фруктів, морозива, грибів та інших продуктів, а також молока, пива та інших напоїв, для зберігання квітів, медичних препаратів необхідні промислові холодильні та морозильні камери
В співробітництві з нашими Замовниками, пріоритетним завданням фахівців Proair Zahid є якісно спроектувати і виконати будівництво холодильної камери з урахуванням усіх вимог Замовника, оснастити її оптимальним за ціною і надійності енергозберігаючим холодильним обладнанням.

Опитувальний лист

Морозильні холодильні камери призначені для охолодження, зберігання та шокової заморозки продуктів і не тільки.

Для правильного вибору і експлуатації холодильної (морозильної) камери потрібно знати: планований температурний режим, місце розташування, який продукт, в якій кількості і при якій температурі буде в неї завантажуватися.

Холодильні / морозильні камери – це модульні збірно-розбірні конструкції з сендвіч-панелей, які можуть бути зібрані і встановлені практично в будь-якій точці торгового підприємства.  Температурний режим в камері залежить від конструктивних особливостей (наприклад, товщини панелей), а також типу і параметрів змонтованого в камері моноблока або спліт-системи.

Зв’яжіться з нами вже сьогодні, щоб знайти правильне рішення для ваших виробничих цілей.

ОПИТУВАЛЬНИЙ ЛИСТ для розрахунку холодильної камери

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовну консультацію та кошторіс робіт, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72


ІНШІ ПОСЛУГИ: