м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Ремонт гвинтового блоку компресора

Гвинтовий блок – найдорожча і надважлива деталь компресора. І кожний виробник регламентує проводити ремонт гвинтового блоку компресора і професійної підгонки деталей, разом з проведенням ТО2000, ТО 4000, ТО8000, ТО12000.

Більшість виробників компресорів заявляють гарантію на роботу без капітального ремонту компресора до 40000 годин. За ідеальних умов, яких не буває при реальній експлуатації.

ОСНОВНІ ОЗНАКИ НЕОБХІДНОСТІ ПРОВЕДЕННЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ГВИНТОВОГО БЛОКУ:
 • Напрацювання компрессора 35000 мотогодин
 • Підвищена температура або локальний нагрів гвинтового блоку компресора
 • Падіння тиску і продуктивності
 • Сторонні шуми при роботі компресора
 • Підвищена вібрація
 • Протікання масла по стиках гвинтового блоку
 • Заїдання, підклинювання гвинтового блоку
Що робити в такому випадку?

Єдина правильна відповідь — вчасно звертатися до професійних інженерних ремонтних організацій. Це дозволяє тримати ваше обладнання у відмінному робочому стані з мінімальними витратами.

Витрати на ремонт на 50-80% нижче, ніж на покупку нового гвинтового блоку. Ресурс роботи компресора після планового капітального ремонту гвинтового блоку наближений до ресурсу нового.

Замовте консультацію
МОЖЛИВІ НЕСПРАВНОСТІ ГВИНТОВОЇ ПАРИ:

Знос роликових підшипників гвинтового блоку.  Це природний процес, але його можна острочіть якщо вчасно обслуговувати компресор відповідно до інструкції по експлуатації.

Час життя сучасних опорних підшипників гвинтової пари ще не досягло рівня, коли в перебігу цього часу не потрібно втручання та їх заміни. В середньому і по чесному, підшипники працюють від 20000 до 30000 годин, в залежності від якості підшипників встановлених в гвинтовий блок на заводі і регулярності технічного обслуговування у власника компресора. Після напрацювання цього часу, з’являється шум під навантаженням в гвинтовий парі. У підсумку, компресор починає перегріватися і гвинтовий блок клинить через зміну зазорів в гвинтовий парі. У разі серйозного перегріву торці гвинтової пари “привариваются” до корпусу, що різко збільшує трудовитрати на ремонт гвинтового блоку. Заклинювання може привести до серйозної поломки, вартістю до 30% від вартості компресора.

Або підшипники розвалюються, залишаючи за собою непередбачувані пошкодження – від локального перегріву гвинтової пари, до задирів і колотих хвостовиків гвинтів.

Запобігти цьому можна превентивною заміною підшипників.

Ми рекомендуємо починати виміри вібрацій після 20 000 годин напрацювання.

Сервісні інженери  «Проейр Захід» здійснюють заміну підшипників гвинтових пар і виставляють точні теплові зазори за допомогою спеціальних інструментів.

Майте на увазі, якщо теплові зазори виставлені неправильно, то гвинтова пара з найбільшою ймовірністю, заклинить в інтервалі від декількох хвилин до декількох днів. Тому краще доручити це професіоналам.

Знос сальників і кілець ущільнювачів.  Як наслідок, витік масла. Мала кількість масла призводить до недостатнього охолодження повітря, поганого охолодження і слабкою мастилі підшипників, а, отже, до швидкого виходу їх з ладу, неефективною мастила роторів і перетікання повітря між витками стискають елементів, що значно зменшує продуктивність гвинтового компресора.

Неправильний напрямок обертання. Відбувається при перефазіровке, коли електромотор компресора обертається в іншу сторону. У цій ситуації масло перестає надходити в компресорний елемент, виникає масляне голодування, і ротори благополучно привариваются своїми торцями до корпусу гвинтового блоку. Ремонт компресорного елемента забезпечений.

Відсутність масла в системі. Протягом всього часу експлуатації компресора масло викидається в пневмосети невеликими фракціями. Це природний витік масла, так працює компресор.

Крім цього, трапляється так, що з ладу виходить масляний сепаратор. що призводить до надлишку масла. Відсутність масла призводить до приварювання роторів і заклинювання ступені.

Вироблення посадочних місць і валів. Відбувається через порушення правил експлуатації компресора: несвоєчасна заміна масла, сальників, підшипників.

Восстанавленія посадочних місць і валів досить дорога процедура. Запобігти подібні неприємності можна своєчасним обслуговуванням гвинтової пари компресора, що набагато дешевше.

Пошкодження робочих поверхонь роторів. Найчастіше викликано зносом підшипників або відсутністю масла. Фахівці «Прома Захід», в більшості випадків, можуть відновити робочі поверхні роторів.

Заусенці на гвинтовий парі. Спочатку вони призводять до збільшення навантаження на підшипники, як наслідок – підвищений знос підшипників, втрата потужності. Потім з’являється видиме місце контакту металу і в якийсь момент відбувається заклинювання гвинтової пари. До аналогічного результату приведе і бездіяльність, якщо при роботі в гвинтовому блоці з’явилися сторонні шуми.

Запорукою ефективного ремонту є детальна і точна діагностика. Професіонали швидко визначать поломку і відповідно нададуть перелік необхідних запчастин та робіт.

ПЕРЕЛІК РОБІТ, ЯКІ СЛІД ВИКОНАТИ У БУДЬ-ЯКОМУ З ПЕРЕЛІЧЕНИХ ВИПАДКІВ:

 • діагностика компресора, розборка, дефектовка складально-механічні роботи, зборка блока
 • заміна опорних підшипників гвинтової пари.
 • заміна сальників гвинтових валів.
 • настройка робочих зазорів гвинтового блоку.
 • відновлення робочих торців гвинтів.
 • відновлення профілю гвинтів.
 • відновлення хвостовика ведучого гвинтового валу.
 • відновлення корпусу гвинтового блоку.

Ремонт гвинтових блоків, особливо капітальний – складна процедура, яку не можна зводити тільки до простої заміни необхідних частин агрегату, тому ці роботи можуть виконувати тільки кваліфіковані майстри спеціалізованого сервісного центру.

 

При проведенні самостійного ремонту без спеціальних навичок і технічної бази, є небезпека заклинювання гвинтів після установки відремонтованої деталі, так як в нагрітому стані металеві гвинти стають більше в розмірі і відповідно відбувається клин. Далі все відновлювальні роботи не приносять користі, так як такий гвинтовий блок не підлягає відновленню. Або при неправильному виставленні зазорів зменшується ККД за рахунок перетоків повітряно-масляної суміші, що утворюється. Також можуть порушитися параметри охолодження елемента й змащення роторів, що скорочує термін служби гвинтової пари.

Ремонт гвинтових компресорів, як і ремонт гвинтових блоків – це ключові напрямки роботи нашого сервісного центру “Проейр Захід”.

Діагностика і ремонт компресора може здійснюватися на території Замовника або в майстерні нашого підприємства. Це залежить від складності поломки та необхідності проведення специфічних робіт.

На ремонтній базі “Проейр Захід” ми щорічно відновлюємо біля 50 повітряних та холодильних, гвинтових та поршневих компресорів.

Компанія «Проейр Захід» проводить роботи однаково успішно, незалежно від виробника гвинтового блоку: ENDURO, AERZENER (VMXA 45RD, VMXA 0837, VMXA 0937, VMXA 037, VMXA 137R, VMXA 237 R, VMXA 337R, VMXA 437R), ROTORCOMP (B 260, B 201, B 160, B 101, B 170, B 60, NK 40, NK 60, NK 100, NK 160, EV 09), TAMROTOR (END 3, END 6, END 12, END 25, END 75), GHH-RAND (CE 55RW, CF 75D8, CF 90, OS 70, OS 110), CompAir (EK 76 NK, EK 100 NK, EK 80 NK, EK 103 NK, EK 110 NK, EK 145 NK, Cyklon 3, EK 175 NK, EK 140NG), Boge, Atlas Copco, Demag (EK 103 NK, SE 60S), SULLAIR, Сигма 293, 21, 12, 13, 29.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами звертайтеся до нас:

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Наш центр оснащений по останньому слову техніки, маємо в розпорядженні нове діагностичне обладнання, величезну складську номенклатуру запасних частин, деталей та вузлів на найпоширеніші моделі компресорів.

Комплексний структурований підхід та величезний досвід інженерів дає можливість запобігти надалі тяжких несправностей та покупки нового дорогого обладнання.

МИ ГАРАНТУЄМО ВИСОКУ ОПЕРАТИВНІСТЬ РЕМОНТНИХ РОБІТ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЄ МІНІМАЛЬНІ ТЕРМІНИ ПРОСТОЮ ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ.
НАША КОМПАНІЯ МАЄ МОЖЛИВІСТЬ НАДАТИ РЕЗЕРВНИЙ КОМПРЕСОР В ОРЕНДУ НА ЧАС РЕМОНТУ!

РЕМОНТ ГВИНТОВОЇ ПАРИ В СЕРВІСНОМУ ЦЕНТРІ «ПРОЕЙР ЗАХІД»

Етапи ремонту:

 • розбирання компресора, діагностика та аналіз причин виходу з ладу обладнання з метою усунення першопричин;
 • дефектовка деталей та вузлів з метою аналізу ступені їх зносу (виявлення задирів, тріщин, зламів, деформацій, перевірка правильного положення деталей, ревізія ущільнювачів і т.д.);
 • ремонт та відновлення механічних частин (заміна підшипникових вузлів, заміна ущільнення вала з втулкой, відновлення діаметру валів методом наплавлення електродів з подальшою проточкою, рихтування кришки корпусу при потребі, установка оптимальних зазорів і співвісності роторів, регулювання теплових зазорів, розточування циліндрів при потребі та ін);
 • ремонт та перемотка електродвигунів (також ми пропонуємо установку високотемпературного датчика для контролю теплового режиму роботу та запобігання перегріву та швидкого зносу деталей двигуна).

Це далеко не повний перелік робіт, з котрими приходиться зіштовхуватись нашим інженерам кожного разу. Однакових пошкоджень та причин їх виникнення практично не буває.

Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Доставка блоку в наш сервісний центр для Вас безкоштовна!

 

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою:м. Львів, вул. Зелена, 251.

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту

В нашому сервісному центрі “Проейр Захід” ви можете замовити попередній розрахунок вартості проведення робіт, а також послуги діагностики компресорного обладнання, діагностики гвинтового блоку, дефектовка гвинтового блоку, ремонт гвинтового блоку в місті Львів, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Черкаси, Суми,  Луцьк, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці , Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Калуш, Житомир, Маріуполь.

Також у ТОВ “Прома Захід” Ви можете купити запасні частини та витратні матеріали оригінали / аналоги для провідних виробників  компресорної техніки, compressor, компресора, компресор, компресори, гвинтові, гвинтовий, винтовой, ціна,  купити, Україна, радіатор, мастило, сепаратор, впускний клапан, клапан мінімального тиску, шківи, ремені,  регулювання, продуктівності, клапана, муфти, термостати, зривні клапана, датчики температур, контролери, двигун, гвинтовий блок, винтовой блок, запчастини та витратні матеріали за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Черкаси, Суми,  Львів, Луцьк, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці , Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Калуш, Житомир, Маріуполь.


ІНШІ ПОСЛУГИ: