м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Ozen

Компресори турецького бренду Ozen – це популярна техніка в нашій країні. Представляючи собою оптимальний баланс ціни і якості, вони затребувані на українському ринку. Ергономічний дизайн, компактні габарити, висока продуктивність – додаткові переваги, за які варто вибрати техніку Ozen. А якщо ви вже встановили у себе гвинтові компресори цього бренду, вам потрібно подбати і знайти сервіс для регулярного ремонту і технічного обслуговування обладнання. З цим вам допоможе сервіс ProairZahid.

Ремонт компресорів Ozen з гарантією

«Проейр Захід» – це сервіс, в якому ремонт повітряного компресора у Львові проводять на вигідних умовах. Ми надаємо весь комплекс послуг:

  • відновлення і ремонт гвинтового блоку;
  • ремонт електроніки, перетворювача, датчика;
  • перепрограмування електронних елементів управління і контролерів;
  • відновлення обмотки двигуна;
  • регулювання теплового зазору;
  • заміна окремих деталей (найчастіше це сальники, підшипники, втулки, ущільнювачі);
  • відновлення клапанів.

Ми виконуємо капітальний і поточний ремонт компресорів Ozen. Для цього в нашому сервісі є необхідні ремкомплекти і деталі – все оригінальне, від виробника. Наявність запчастин на складах дозволяє провести відновлення нормального функціонування максимально швидко. Можливий виїзд майстра до вас на об’єкт.

Технічне обслуговування техніки Ozen – інвестиція в майбутнє

При регулярному технічному обслуговуванні компресор Озен прослужить вам максимально довго – без звернення в сервіс для ремонту і відновлення техніки. Роботи по заміні технічних рідин, чищення фільтрів коштують небагато, при цьому вони позбавлять вас від покупки дорогих деталей і капітального ремонту компресорного обладнання. При цьому збільшується термін експлуатації техніки – а це вже серйозна економія.

Відновлення та технічне обслуговування компресорів Ozen на вигідних умовах

У нашому сервісі ви гарантовано залишитеся задоволені наданими послугами з відновлення і технічного обслуговування вашого обладнання. У нас демократичні ціни, що дуже актуально в сучасній економічній обстановці. Ми чітко дотримуємося домовленості і завжди виконуємо роботу якісно і точно в строк. Сервіс «Проейр Захід» – ваш надійний партнер.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту