м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Fini

Fini – це виробник повітряних компресорів, які займають перші позиції в рейтингах якісного компресорного устаткування. Це італійський бренд, заснований майже 70 років тому. Компанія виробляє інноваційне обладнання: так, в 1972 році перший в світі компресор з прямим приводом був випущений саме на заводах Fini. Виробник постійно покращує свою продукцію і її технічні характеристики. Сервіс ProairZahid спеціалізується на ремонті, технічному обслуговуванні і відновленні компресорів цієї торгової марки.

Сервіс ProairZahid – технічне обслуговування на вигідних умовах

Сервіс ProairZahid пропонує вигідні умови для проведення технічного обслуговування повітряних компресорів Fini. Для вас ми розробимо індивідуальний графік, щоб ТО проводилося вчасно, але у зручний для вас час. Якщо немає можливості привезти обладнання до нас, наші майстри виїдуть до вас на виробництво і проведуть технічне обслуговування на місці. Крім заміни технічних рідин і витратних матеріалів, чищення труб і фільтрів, фахівці проведуть діагностику стану компресора Фіні. Якщо є неполадки, провести ремонт і усунути їх бажано якомога швидше – щоб уникнути капітального ремонту.

Відновлення та ремонт повітряного компресора у Львові

Навіть при регулярному технічному обслуговуванні компресорне обладнання Fini може вийти з ладу. Купувати новий компресор не потрібно, достатньо провести ремонт і відновлення. Наші фахівці можуть впоратися навіть з дуже складними і нестандартними несправностями. Але найчастіше майстри мають справу з поширеними поломками, для усунення яких потрібне:

  • відновлення гвинтового блоку;
  • ремонт перетворювача і двигуна (проводиться відновлення обмотки);
  • заміна ременів, сальників клапанів і втулок;
  • налаштування електронного управління.

Ми використовується тільки оригінальні ремкомплекти і запчастини від бренду Fini. Вони є на складах сервісу, що дозволяє провести ремонт і відновлення в максимально короткі терміни.

Сервіс «Проейр Захід». Чому ми?

У наших фахівців величезний досвід роботи з компресорами Fini: їх ремонту, відновлення та систематичного технічного обслуговування. Свою техніку нам довіряють великі і маленькі компанії Львова, фізичні та юридичні особи. Ми пропонуємо відмінний сервіс, гарантуємо якість, а наші ціни дуже привабливі.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту