м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Ingersoll Rand

Гвинтові компресори Ingersoll Rand – це якість, перевірена роками і тисячами користувачів. Однак і вони часом вимагають ремонту і відновлення. А технічне обслуговування необхідно будь-якого обладнання, навіть такому якісному, як Ingersoll Rand. І з першим, і з другим допоможе сервіс ProairZahid.

Гвинтові компресори Ingersoll Rand: особливості технічного обслуговування і сервісу

Технічне обслуговування охоплює заміну технічних рідин, фільтрів, чистку окремих вузлів і клапанів. Під час технічного обслуговування проводиться діагностика зносу окремих вузлів – якщо вони на межі, краще їх замінити заздалегідь і не допустити поломки обладнання. У нашому сервісі є в наявності запчастини та ремкомплекти Ingersoll Rand, що дозволяє виконати роботи дуже швидко.

Ремонт і відновлення компресорів Ingersoll Rand: ключові причини

Частіше за все потрібно ремонт або відновлення:

  • Гвинтового блоку. Тут краще ретельно за ним стежити, проводити технічне обслуговування і не допускати зміни гвинтового блоку – він стоїть порядком 70% компресора Інгерсол Ренд. Наші майстри завжди прагнуть виконувати відновлення елементів гвинтового блоку.
  • Двигуна. Проводиться або заміна, або відновлення обмотки. Другий варіант кращий, оскільки обходиться дешевше.
  • Перетворювача. Про необхідність ремонту перетворювача може свідчити збільшення споживання електроенергії. Повна заміна потрібна дуже рідко, в більшості випадків мова йде про відновлення.
  • Блоку управління. Швидше за все, необхідно переналаштувати параметри компресора Інгерсол Ренд відповідно до регламенту виробника.
  • Приводу. В процесі експлуатації компресора зношується ремінна передача. Найчастіше для ремонту досить замінити ремені, але іноді потрібно більш серйозна робота. Майстри сервісу «Проейр Захід» впораються з проблемою будь-якої складності.

Ремонт повітряних компресорів у Львові з сервісом «Проейр Захід»

Наші майстри – першокласні майстри, які знають свою роботу і можуть надати відмінний сервіс. Ми гарантуємо високу якість ремонту, а наші ціни вас приємно здивують.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту