м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Rotorcomp

Rotorcomp – це німецький бренд, лідер з виробництва модулів і готових повітряних компресорів. Сьогодні продукція Роторкомп лідирує на більш ніж 40 ринках, в тому числі і в Україні. Бренд входить в альянс BAUER, відомий своїми новаторськими рішеннями і технологічними інноваціями. Компресори Rotorcomp дуже потужні і надійні, рідко ламаються і вимагають капітального ремонту, але при цьому дуже економні в експлуатації.

Оскільки компресори Rotorcomp дуже популярні в Україні, часто виникає запит на їх ремонт, технічне обслуговування та відновлення. Все це робить сервіс ProairZahid.

Для чого потрібно проводити технічне обслуговування компресора Rotorcomp

В процесі експлуатації обладнання необхідно створювати умови для зниження навантаження на його основні вузли: міняти технічні рідини, прокладки, окремі компоненти. Якщо цього не робити, навантаження на деталі буде занадто високим, вони будуть швидко зношуватися і ставати непридатними. Набагато дешевше провести технічне обслуговування і замінити незначні запчастини і масло, ніж проводити відновлення гвинтового блоку або електродвигуна. Можна сказати, що технічне обслуговування забезпечує правильні умови експлуатації обладнання і його довговічність.

Сервіс «Проейр Захід» – відновлення і ремонт повітряного компресора у Львові з гарантією

Регулярне технічне обслуговування знижує ризик поломки, а значить, ремонту компресора Rotorcomp. Але все ж іноді без ремонту і відновлення не обходиться. Якщо ви помітили, що ваша техніка працює ненормально (збільшилися витрати електроенергії або стисненого повітря, обладнання перегрівається або самостійно вимикається), звертайтеся в сервіс ProairZahid. Ми проведемо діагностику, а на її основі  – ремонт компресора. Частіше за все потрібно:

  • відновлення гвинтового блоку;
  • відновлення обмотки електродвигуна;
  • ремонт перетворювача;
  • заміна ременя приводу, сальників клапанів і втулок;
  • налаштування електроніки.

Для ремонту ми використовуємо оригінальні запчастини та ремкоплекти від виробника Rotorcomp, які є в наявності на складах нашого сервісу.

5 причин звернутися в сервіс ProairZahid

Чому для технічного обслуговування, відновлення і ремонту компресора Rotorcomp в сервіс «Проейр Захід»? Виділимо ключові причини:

  • ми – сервіс, орієнтований на клієнта. Ми підберемо зручний для вас час, майстер може виїхати до вас на об’єкт;
  • гарантія якості;
  • рішення нестандартних і складних завдань;
  • чітке дотримання дедлайнів;
  • демократичні ціни.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту