м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Fiac

Fiac – італійський бренд поршневих гвинтових компресорів, призначених для використання в побутових цілях і на виробництві. Відмінна риса цього виробника – величезний модельний ряд, представлені компресори від 300 до 2000 літрів в хвилину. Техніка відповідає найвищим світовим стандартам, і ремонт їй потрібно дуже рідко. А продовжити термін експлуатації обладнання вам допоможе технічне обслуговування в сервісі ProairZahid.

Технічне обслуговування компресора Fiac в сервіс ProairZahid

Технічне обслуговування знижує навантаження на всі вузли компресора Фіак, що продовжує термін його експлуатації. У міру зниження рівня масла та інших технічних рідин, засмічення фільтрів, стирання різьблення окремих деталей, обладнанню доводиться працювати з підвищеним навантаженням. Технічне обслуговування дозволяє усунути цю проблему. Додатково під час технічного обслуговування проводиться діагностика окремих вузлів і компресора в цілому. А чим раніше виявити неполадку, тим простіше і дешевше буде ремонт.

Технічне обслуговування проводиться за індивідуальним графіком, можливий виїзд майстра до вас на об’єкт.

Ремонт і відновлення компресорів Fiac

Сервіс «Проейр Захід» проводить якісне відновлення та ремонт повітряних компресорів у Львові. Ми спеціалізуємося на категорії «мультибренд», тобто працюємо з технікою різних виробників, але відзначимо великий досвід наших фахівців в роботі з компресорами Fiac. Вони виконують завдання будь-якої складності:

  • проведуть заміну сальників клапанів, втулок;
  • зроблять ремонт перетворювача;
  • виконають відновлення гвинтового блоку і обмотки двигуна;
  • налаштують електронне управління.

Ми прагнемо робити відновлення вузлів, а не міняти їх, – адже це обійдеться дешевше для вас. Але якщо знадобиться встановити нові деталі і ремкомлекти, все необхідне для ремонту є на наших складах – лише оригінальні запчастини від виробника Fiac.

Переваги сервісу «Проейр Захід»

Наш сервіс виконає роботи з технічного обслуговування, ремонту і відновленню компресорного обладнання Fiac будь-якої складності. Ми гарантуємо високу якість роботи, а наші ціни приємно вас здивують.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту