м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Atlas Copco

Atlas Copco – це шведська компанія, яка вже майже 150 років є лідером у виробництві якісних і надійних компресорів. Ця техніка надійна і довговічна, але і вона іноді виходить з ладу. Вона вимагає регулярного технічного обслуговування.

Ремонт компресора у Львові з ProairZahid

Найчастіше мова йде про необхідність відновлення і ремонту гвинтового блоку. Привести до його відмови може:

  • знос кілець ущільнення і сальників;
  • знос підшипників;
  • утворення на поверхні гвинта дефектів і задирок. Відтягнути знос деталей допоможе технічне обслуговування.

Крім того, ремонт гвинтових компресорів Atlas Copco включає такі дії:

  • відновлення приводу. Найчастіше потрібна заміна ременя замість зношеного в ремінних приводів, заміна редуктора або шестерень в шестерним. У прямих приводах потрібна попередня діагностика;
  • відновлення або ремонт електродвигуна;
  • ремонт частотного перетворювача, блоку управління, датчиків;
  • заміна або відновлення клапанів, сальників, втулок, масляних фільтрів.

Попередньо проводиться діагностика функціонування обладнання. У сервісі «Проейр Захід» для цього використовується сучасна комп’ютерна діагностична техніка.

Ми працюємо з усією лінійкою бренду (ATLAS COPCO ga 22, ga 45, ga 11 ff, gx7, ga 30 vsd, ga 18 vsd, ga 15 , ga 55 та інші) – як в питаннях ремонту, так і технічного обслуговування.

Регулярне технічне обслуговування – гарантія надійної експлуатації

Гвинтові компресори Atlas Copco вимагають регулярного технічного обслуговування – і його також виконують фахівці сервісу «Проєйр Захід». Графік проведення ТО повинен чітко дотримуватися – в такому випадку обладнання буде зношуватися менше і прослужить довше, можна буде уникнути поломок і ремонту компресора. Під час техобслуговування проводиться заміна технічних рідин, фільтрів, зношених деталей. Відзначимо, що всі запчастини, витратні матеріали та ремкомплекти для технічного обслуговування і ремонту компресорів Atlas Copco в нашому сервісі завжди в наявності.

Чому обирають сервіс ProairZahid?

В наш сервіс звертаються, тому що ми пропонуємо дійсно чесні і вигідні умови: доступні ціни, гарантія якості, суворе дотримання термінів. Наша команда висококласних фахівців впорається із завданням будь-якої складності і забезпечать регулярне технічне обслуговування.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту