м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Tamsan

Гвинтові компресори Tamsan підходять для постійної роботи і максимально прості в обслуговуванні. При експлуатації обладнання не потребує постійного контролю. При високій потужності вони споживають мало енергоресурсів. А ще вони довговічні і дуже рідко вимагають ремонту – за умови, що ви регулярно проходите технічне обслуговування.

Ремонт повітряних компресорів у Львові

Сервіс ProairZahid – найбільший центр по ремонту і технічного обслуговування в області. Ми спеціалізуємося на категорії «мультибренд» – тобто працюємо з різними торговими марками. При цьому наші майстри мають великий досвід по ремонту, відновленню й технічному обслуговуванню компресорів «Тамсан». Додатково необхідно зазначити, що в сервісі в наявності є оригінальні ремкомплекти і деталі для відновлення техніки від виробника.

Ми надаємо такі послуги:

  • відновлення гвинтового диска;
  • відновлення (заміна) обмотки двигуна;
  • ремонт електронного блоку управління;
  • заміна сальників, підшипників, втулок, датчиків тиску, клапанів;
  • ремонт перетворювача.

Якщо ви не знайшли потрібної послуги в списку – все одно звертайтеся, в нашому сервісі ми виконуємо весь спектр робіт по відновленню техніки Tamsan. Якщо ж ви не знаєте, в чому проблема, але помітили відхилення в нормальному функціонуванні обладнання (витік масла, перегрів, зниження ефективності) – попередньо проведемо діагностику. Це дозволить виявити точну причину поломку і провести відновлення оптимального функціонування компресора Tamsan.

Технічне обслуговування компресорів Tamsan

Якщо відновлення проводиться за запитом, то технічне обслуговування компресорів Tamsan необхідно проходити регулярно. В рамках ТО виконується заміна масла, чистка фільтрів, їх заміна. Якщо ви не можете доставити свою техніку в сервіс, не біда – майстер виїде до вас на об’єкт і проведе роботи компресора Tamsan на місці.

Ремонт і технічне обслуговування компресорного устаткування в сервісі «Проейр Захід»

Сервіс ProairZahid – це гарантія якісного і надійного технічного обслуговування, ремонту і відновлення повітряних компресорів Tamsan. Ми пропонуємо доступні ціни та завжди чітко дотримуємося термінів.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту