м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Worthington Creyssensac

Worthington Creyssensac – це бренд, який входить в корпорацію ATLAS COPCO і виробляє гвинтові стаціонарні компресори на основі інноваційних технологій і новітніх розробок. Всі компресорні установки Worthington Creyssensac надійні, потужні і відповідають найвищим стандартами.

ProairZahid: виконаємо технічне обслуговування вашого компресора

Фахівці сервісу «Проейр Захід» проведуть технічне обслуговування компресорів якісно, ​​швидко, у зручний для вас час і з можливістю виїзду до вас на об’єкт. В рамках технічного обслуговування буде проведена заміна масла, витратних матеріалів, фільтрів, проведена чистка патрубків і шлангів, прокладок. Також майстри візуально оглянуть стан ключових вузлів і при необхідності порекомендують повноцінну діагностику або ремонт.

Ми рекомендуємо проходити технічне обслуговування регулярно. Це продовжить довговічність обладнання, воно прослужить вам набагато довше без ремонту і відновлення, – а значить, ви зможете заощадити. Тому краще звернутися в сервіс за технічним обслуговуванням, а не ремонтом.

Відновлення та ремонт компресорів Worthington Creyssensac: вашим обладнанням займуться професіонали

Ремонт і відновлення компресора Вортінгтон Крейсанс необхідно зробити негайно при виявленні несправності обладнання. Ознаками поломки виступають:

  • протікання масла;
  • збільшення витрат стисненого повітря або електрики;
  • зниження тиску;
  • перегрів техніки;
  • автоматичне вимикання компресора.

Для усунення поломки найчастіше потрібно провести наступні дії:

  • провести відновлення гвинтового блоку. Ми завжди прагнемо його полагодити, оскільки заміна буде коштувати дорого, до 70% вартості всього компресора;
  • виконати відновлення обмотки двигуна;
  • замінити ремені приводу, клапани, втулки, циліндри;
  • зробити ремонт перетворювача;
  • налаштувати електроніку.

Щоб ремонт пройшов в максимально стислі терміни, необхідні ремкомплекти і запчастини від виробника є на складах нашого сервісу. Замовляти їх у Worthington Creyssensac і чекати доставки не потрібно.

Сервіс «Проейр Захід»: гарантія якості та доступні ціни

ProairZahid – це технічне обслуговування і ремонт повітряного компресора у Львові на кращих умовах. Ми гарантуємо якість роботи, відмінний сервіс, чітке дотримання термінів і доступні ціни.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту