м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Remeza

Повітряні компресори Remeza – дуже якісна техніка. Але під час експлуатації їх вузли зношуються, а значить, буде потрібен ремонт. З цим допоможе сервіс ProairZahid, який пропонує якісний і доступний за вартістю ремонт повітряного компресора у Львові.

Як часто проводять технічне обслуговування обладнання Remeza?

Щоб техніка Ремеза прослужила якомога довше, потрібно регулярне технічне обслуговування. За рахунок заміни масла і чищення фільтрів навантаження на деталі зменшується, вони менше піддаються зносу. В рамках технічного обслуговування проводять чистку агрегату і його окремих вузлів, а відсутність забруднень не дозволяє техніці перегріватися. Також майстер перевіряє стан окремих елементів компресора Remeza, якщо деякі зносилися – рекомендують їх відновлення або заміни. Запасні деталі та ремкомплекти для Remeza є в наявності на складах нашого сервісу. В роботі використовуємо оригінальні запчастини безпосередньо від виробника, що підвищує якість ремонту і термін служби обладнання.

Ремонт і відновлення компресорів Remeza в нашому сервісі

Ремонт гвинтових повітряного компресора включає:

  • відновлення гвинтового блоку. Майстри нашого сервісу завжди докладають усіх зусиль, щоб його відновити, оскільки замінити виходить дорого – ми прагнемо заощадити ваші кошти;
  • відновлення обмотки електричного двигуна – це найпоширеніша причина його поломки;
  • заміна ременів електроприводу, сальників клапанів, втулок, поршнів і іншого;
  • ремонт перетворювача.

Перед початком роботи необхідно провести діагностику і виявити точну причину неполадок в його роботі. Для цього в нашому сервісі використовується сучасне комп’ютерне обладнання.

Сервіс ProairZahid. Чому ми?

Тому що ми готові виконати ремонтні роботи і відновлення якісно, ​​в чітко обумовлені терміни і за розумні гроші. Технічне обслуговування ми готові проводити на регулярній основі. Сервіс ProairZahid – це кращий ремонт повітряного компресора у Львові.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту