м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Eccoair

Eccoair – це сучасні технології стисненого повітря. Бренд з 2012 року представляє в Україні якісні повітряні компресори, осушувачі та магістральні фільтри. Устаткування дуже якісне, але 8 років – це період, коли техніка вже починає вимагати особливого догляду. Технічне обслуговування, ремонт і відновлення генераторів Eccoair виконають в нашому сервісі.

Навіщо проводити технічне обслуговування повітряного компресора Eccoair?

Як ні парадоксально, але для того, щоб економити гроші. Технічне обслуговування коштує недорого, і це – інвестиція. Устаткування в такому випадку прослужить набагато довше, причому не потрібен його ремонт або відновлення.

Технічне обслуговування передбачає заміну масла і фільтрів, чистку внутрішніх вузлів компресора, планову діагностику і налаштування. Відзначимо, що у нас є в наявності всі необхідні витратні матеріали, деталі і ремкомплекти від виробника для проведення якісного технічного обслуговування і ремонту повітряного компресора у Львові.

Поточний ремонт і капітальне відновлення компресорів Eccoair

Майстри сервісу «Проейр Захід» виконають будь-яку роботу по відновленню і ремонту компресорів ЕкоАйр. Що свідчить про те, що вам терміново потрібно зателефонувати в сервіс?

  • компресор став сильно перегріватися, аж до відключення;
  • збільшився витрата стисненого повітря, масла, електроенергії;
  • є протікання масла;
  • знизився робочий тиск.

Все це свідчить про неправильну роботу обладнання, найімовірніша причина – в поломці. Наші майстри проведуть відновлення гвинтового блоку і двигуна, ремонт перетворювача, замінять ремені, втулки і сальники клапанів. Проведемо відновлення оптимальних параметрів електронного управління. Попередньо буде проведена комп’ютерна діагностика, яка дозволить точно виявити причину неполадок – а це найголовніше для якісного ремонту.

Доступні ціни та гарантія якості – в сервісі ремонту компресорів ProairZahid

Сервіс «Проейр Захід» – це надійне, якісне і комфортне співробітництво. Ми проведемо технічне обслуговування, відновлення і ремонт вашої компресорної техніки з гарантією якості і за доступною вартості. Час підберемо так, щоб це не заважало вашій виробничому процесу, і чітко вкладемося в домовлений дедлайн. Можливий виїзд майстра на об’єкт – транспортувати обладнання в сервіс не обов’язково.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту