м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор ZELKO

Гвинтові компресори Zelko відповідають найвищим очікуванням користувача. Вони збираються в Україні, але на основі деталей і запчастин європейського виробництва, працюють практично безшумно, продуктивні і потужні. При цьому коштують не дорого і споживають небагато електроенергії. Але головне – вони невибагливі в обслуговуванні і рідко вимагають ремонту. А якщо відновлення окремих вузлів компресора Zelko все ж буде потрібне – звертайтеся в сервіс ProairZahid. Наші майстри виконають все на вищому рівні.

Перевага компресорів Zelko – простий ремонт

При розробці компресорів Зелко перед конструкторським відділом поставили чітке завдання – ремонт повинен бути максимально простим. І інженери з цим впоралися: простота відновлення відноситься до ключових переваг цього обладнання. Що важливо, комплектуючі та ремкомплекти Zelko для відновлення цього обладнання у вільному доступі. У нашому сервісі вони завжди є на складах, що дозволяє нам провести ремонт в найкоротші терміни.

Технічне обслуговування – безперебійна робота

А щоб ремонт не знадобився зовсім, необхідно регулярно проходити технічне обслуговування. Це ви можете зробити в сервісі «Проейр Захід». Наші майстри не тільки замінять технічні рідини, фільтри, витратні матеріали, проведуть чистку труб і патрубків, а й перевірять основні деталі на знос. Якщо вчасно замінити дрібні запчастини – відновлення і ремонт великих вузлів не буде потрібно. До того ж, навантаження при правильній експлуатації буде меншим, а значить, компресор прослужить довше.

Ми рекомендуємо проходити технічне обслуговування раз в 3 місяці. Для вашого обладнання в сервісі ми складемо індивідуальний графік.

Послуги сервісу ProairZahid

Наш сервіс надає послуги:

  • постійного або разового технічного обслуговування;
  • невеликого або капітального ремонту будь-якої складності (в тому числі відновлення гвинтового блоку);
  • заміни будь-яких запчастин (в наявності оригінальні деталі Zelko від виробника).

Сервіс «Проейр Захід» – це ремонт повітряного компресора у Львові за доступними цінами. Ми допоможемо вам заощадити гроші.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту