м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Chicago Pneumatic

Chicago Pneumatic (Чикаго Пневматик) – це бельгійський виробник пневмоінструменту і обладнання, що працює на стисненому повітрі. На особливу увагу заслуговують повітряні компресори Chicago Pneumatic. Це надійна і довговічна техніка, яка відповідає найвищим світовим стандартам.

Технічне обслуговування – гарантія надійної роботи вашого компресора Chicago Pneumatic

Компресори Chicago Pneumatic надійні і стабільні в роботі, але тільки за умови, що експлуатуються відповідно до інструкції. А правила недвозначні – необхідно регулярно проводити технічне обслуговування, не рідше, ніж 1 раз на кожні 2000 години безперервної роботи.

В рамках технічного обслуговування здійснюється заміна фільтрів і технічних рідин, чистка компресора, візуальна діагностика стану вузлів устаткування. Технічне обслуговування обладнання Chicago Pneumatic в нашому сервісі проводиться за індивідуальним графіком. Для ТО майстер може виїхати до вас на об’єкт і зробити все на місці.

Відновлення та ремонт повітряного компресора у Львові в сервісі «Проейр Захід»

Якщо в результаті візуального огляду в рамках технічного обслуговування помітні неполадки, майстри порекомендують вам відразу їх усунути і провести ремонт. Також на необхідність термінового ремонту можуть вказувати такі чинники:

  • компресор почав перегріватися;
  • обладнання самостійно вимикається в процесі роботи;
  • збільшилися витрати стисненого повітря або електроенергії;
  • протікає масло;
  • падає тиск в системі.

В такому випадку відразу звертайтеся в сервіс ProairZahid. Наші майстри проведуть діагностику і виявлять причину неполадки, і на основі «діагнозу» виконають якісний ремонт і відновлення. Найчастіше доводиться стикатися з такими завданнями:

  • проведення відновлення гвинтового блоку;
  • ремонт електроприводу, заміна ременів;
  • заміна клапанів, втулок, інших комплектуючих;
  • ремонт перетворювача;
  • відновлення обмотки двигуна.

Оригінальні ремкомплекти і комплектуючі для проведення ремонту та відновлення компресора цього бренду є в наявності на складах нашого сервісу.

ProairZahid – європейським сервіс за доступними цінами

Сервіс «Проейр Захід» – це гарантовано якісний ремонт, технічне обслуговування та відновлення гвинтового компресора  за демократичними цінами і в найкоротші терміни. Ви залишитеся задоволені нашою співпрацею!

 

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту