м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Kaeser

Німецький бренд Kaeser KOMPRESSOREN позиціонує себе як експерт в сфері компресорного устаткування. І тут не посперечаєшся: обладнання Кайзер якісне, надійне і служить довго. Але за однієї умови – якщо технічне обслуговування проводиться регулярно. А з цим вам допоможе сервіс ProairZahid – наші фахівці забезпечать ретельний догляд, а при необхідності – відновлення і ремонт компресорів у Києві, Львові, Луцьку, Тернополі, Рівному, Івано-Франківську, Хмельницькому та інших містах України.

Технічне обслуговування компресорів в сервісі «Проейр Захід»

Технічне обслуговування гвинтових компресорів Kaeser в нашому сервісі передбачає заміну змінних елементів (серед яких повітряний і масляний фільтри, картридж сепаратора), охолоджуючих рідин, діагностику стану розвантажувального клапана і налаштувань управління. Для цього в сервісі «Проейр Захід» є необхідні ремкомплекти і оригінальні комплектуючі від виробника. Вони в наявності на нашому складі, що дозволяє проводити технічне обслуговування в найкоротші терміни.

Зверніть увагу, що технічне обслуговування буде ефективним тільки за умови, що обладнання буде проходити його регулярно.

Ремонт і відновлення компресорів

Крім планового технічного обслуговування, наш сервіс проводить відновлення компресорів Kaeser будь-якої складності:

  • повне відновлення або капітальний ремонт гвинтового блоку;
  • заміна підшипників і гвинтовому блоці;
  • капітальний ремонт обладнання та усунення аварійних поломок;
  • відновлення обмотки двигуна.

Перед початком робіт ми проводимо діагностику з використанням сучасного комп’ютерного обладнання. Це дозволяє знайти реальну причину неполадок і виконати ремонт, який забезпечить тривалу і надійну службу вашого компресора Kaeser.

ProairZahid – кращий ремонт повітряного компресора у Львові

Наш сервіс надає весь комплекс послуг по плановому і позаплановому технічного обслуговування, діагностики, ремонту і відновленню повітряних компресорів Kaeser. Наші майстри мають необхідної кваліфікації і досвід усунення найскладніших і нестандартних поломок компресорного устаткування. Технічне обслуговування та ремонт в нашому сервісі надається за розумними і демократичними цінами. Ви будете задоволені нашою роботи – ми налаштовані на довгострокову співпрацю.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту