м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Bottarini

Bottarini (Боттаріні) – це одні з кращих гвинтових повітряних компресорів в світі з 1952 року (тоді було створено компанію). Це італійський бренд, в якому висока продуктивність, довговічність і надійність знаходиться в ідеальному балансі з досконалим зовнішнім виглядом техніки.

Технічне обслуговування – це гарантія довговічності компресора Bottarini

Регулярне технічне обслуговування – це обов’язкова умова правильної експлуатації компресорного обладнання. Своєчасна зміна масла, заміна фільтрів, чистка внутрішніх вузлів гарантує, що ваш компресор прослужить вам максимально довго. Більш того, ви можете непогано заощадити, оскільки технічне обслуговування знижує ризик поломки, а значить – необхідності в ремонті і відновленні компресора Bottarini.

Графік проведення технічного обслуговування розробляється індивідуально, з урахуванням умов експлуатації компресора. Ознайомитися з деталями ви можете у консультантів сервісу «Проейр Захід».

Надійний поточний і капітальний ремонт повітряного компресора у Львові

Як правило, при регулярному технічному обслуговуванні може виникнути потреба тільки в нескладному поточному ремонті компресора. Йдеться про заміну сальників, всього клапана, втулок. Може знадобитись ремонт електроприводу (як правило, досить замінити ремені) або двигуна (проводиться відновлення обмотки). Також неправильне функціонування може бути пов’язано з системою електронного управління, в такому випадку проводиться налаштування параметрів.

При капітальному ремонті роботи складніші. Якщо проблеми з гвинтовим блоком, ми рекомендуємо провести відновлення гвинтового блоку, оскільки його заміна дуже дорога. Наші фахівці готові впоратися з дуже складними завданнями і знайдуть нестандартні рішення для усунення будь-яких неполадок.

Необхідні ремкомплекти для техніки Bottarini є на складах сервісу, що скорочує час ремонту і відновлення.

Шукаєте сервіс для технічного обслуговування і ремонту? Обирайте ProairZahid

Сервіс «Проейр Захід» – це надійний, якісний і чесний ремонт і відновлення компресорів Bottarini у Львові. Переваги сервісу:

  • повний спектр послуг з технічного обслуговування і відновлення компресорного устаткування;
  • гарантія якості;
  • доступні ціни;
  • вибір зручного для вас часу і чітке дотримання термінів;
  • можливість виїзду майстра до вас на об’єкт;
  • приємне спілкування і сервіс;
  • консультації з будь-яких питань.

 

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту