м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Hertz

Hertz – потужні і надійні компресори, які використовуються абсолютно у всіх сферах промисловості – від легкої і харчової до важкого машинобудування. Вони є одними з найбільш затребуваних на ринку, а тому актуальним залишається питання – куди звертатися для технічного обслуговування, ремонту і відновлення компресорів Хертц.

Ремонт і відновлення компресорів Hertz в сервісі ProairZahid

Сервіс ProairZahid надає послуги якісного ремонту повітряних компресорів у Львові. Наші майстри володіють необхідною кваліфікацією, досвідом роботи та готовністю з’ясувати реальну причину поломки, після чого відновлення нормальної функціональності компресора Hertz стає зрозумілим  завдання. Найчастіше до нас звертаються з такими запитами:

  • відновлення гвинтового блоку;
  • відновлення обмотки двигуна;
  • ремонт перетворювача;
  • заміна повітряних клапанів, сальників, втулок.

Але якщо у вас інша проблема – сміливо звертайтеся. Ми впораємося з ремонтом компресора Hertz будь-якої складності. В наявності є оригінальні ремкомплекти від виробника, що дозволяє виконати відновлення в максимально стислі терміни.

Регулярне технічне обслуговування знизить ризик поломки

Якщо ж ви хочете уникнути ремонту, рекомендується вчасно проводити технічне обслуговування. Регулярна заміна масла, чистка та заміна повітряних фільтрів знижує навантаження на ключові вузли обладнання, і воно працює в оптимальному режимі. Технічне обслуговування дозволяє провести відновлення нормального режиму роботи техніки. У нашому сервісі ми розробимо для вас зручний індивідуальний графік технічного обслуговування.

Сервіс «Проейр Захід»: наші переваги

Сервіс ProairZahid – це гарантія якості і доступні ціні. Ми проведемо технічне обслуговування, ремонт і відновлення повітряних компресорів Hertz після надійної діагностики з використання комп’ютерної діагностики. У роботі наші майстри використовують новітні технології, що забезпечує довговічність експлуатації обладнання. Ми завжди чітко дотримуємося термінів і виконуємо всі взяті на себе зобов’язання. У нашому сервісі вам завжди буде комфортно!

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту