м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор BOGE

У 1907 році пан Отто Боге заснував компанію з виробництва повітряних гвинтових компресорів. Назвав він її нескромно – Boge. Минуло більше 100 років, компанія тепер належить спадкоємцям засновника, але компресори Boge випускаються і сьогодні. І користуються великою популярністю – за надійність і якість.

А сервіс ProairZahid допоможе вам з доглядом за німецьким обладнанням. Потрібен вам ремонт або відновлення, або регулярне технічне обслуговування – звертайтеся до нас.

Технічне обслуговування: як часто потрібно проводити

Рекомендується проводити технічне обслуговування на кожні 2000 годин роботи (тобто при безперервній роботі – раз в 3 місяці). Технічне обслуговування – це заміна масла, фільтрів, чистка вузлів від засмічень, перевірка зносу деталей. Технічне обслуговування дозволяє продовжити термін експлуатації компресора Boge і уникнути ремонту. Детальніше про нього вам розкажуть фахівці сервісу «Проейр Захід».

Ремонт і відновлення – за запитом

Якщо в ході технічного обслуговування в сервісі виявлені неполадки або ви помітили проблеми в роботі компресора Boge, буде потрібен ремонт. Якщо неполадки виявлені в гвинтовому блоці, наші майстри зроблять все для його відновлення (тому що заміна буде дорогою, до 70% від вартості апарат). Ремонт і відновлення також бажано для двигуна (відновлення обмотки), перетворювача. А ось ремені приводу, сальники клапанів, втулки простіше просто замінити. Блок управління часто вимагає просто переналаштування параметрів. Все це зроблять в нашому сервісі.

«Проейр Захід» – якісний ремонт компресора у Львові

Наш сервіс проводить технічне обслуговування, ремонт і відновлення компресорів Boge будь-якої моделі. В наявності є необхідні ремкомплекти і запчастини для роботи.

Чому варто вибрати наш сервіс?

Сервіс «Проейр Захід» – це:

  • гарантія якості;
  • рішення задач будь-якої складності;
  • доступні ціни;
  • вигідні умови для постійного партнерства.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас 📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту