м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Промислові чиллери для виробництв та обладнання: розрахунок, доставка, монтаж

Наша компанія «Проейр Захід» займається реалізацією холодильного та компресорного устаткування. Пропонуємо ефективні інженерні рішення для забезпечення вашого підприємства передовим обладнанням, що гарантує безперервний цикл функціонування систем кондиціювання. Головним елементом таких комплексних установок є чиллери – промислове холодильне обладнання, застосування якого полягає в охолодженні або нагріванні води на виробництві. Замовити чиллер можна, звернувшись до нас за телефоном чи через форму зворотнього зв’язку.

Промисловий чиллер TRANE

Що таке чиллери

Сучасний ринок холодильного устаткування насичений різноманітним асортиментом чиллерів від різних виробників. Обрати серед розмаїття варіант, який цілком задовольнить потреби саме вашого підприємства, досить непросто. Тому ми пропонуємо допомогу. Компанія «Проейр Захід» співпрацює з багатьма брендами чиллерів, представленими на вітчизняному ринку. Скориставшись нашою допомогою, ви зможете купити промисловий чиллер, потужність та функціонал якого розраховано згідно з умовами та особливостями вашого виробництва.

Компанія «Проейр Захід» надає своїм клієнтам комплексні послуги в сфері промислового холоду, а саме для Вас ми зробимо:

 • Ми підберемо чиллер, згідно ваших ТУ;
 • Ми доставимо чиллер прямо до вас на підприємство;
 • Ми виконаємо встановлення та підключення;
 • Ми навчимо ваш персонал роботі з агрегатом;
 • Ми попередимо Вас про час проведення сервісу чиллера;
 • Ми проведемо технічне обслуговування чиллера;
 • Ми готові до виїзду на підприємство при будь-яких несправностях в роботі чиллера;
 • Ми готові виконати поточний та аварійний ремонт чиллера.

Незалежно від марки вашого обладнання та міста розташування – Івано-Франківськ, Харків, Київ, Львів, Луьк, Тернопіль, Хмельницький, Черновці чи інші населені пункти України, ми завжди зможемо допомогти Вам з підбором, сервісом або ремонтом промислового чиллера.

Замовте консультацію
Фахівці «Проейр Захід» виконають роботи по холодильному обладнанню будь-якої складності та конструкції.

Чиллер для виробничих підприємств – це агрегат повної заводської комплектації, заправлений хладагентом, протестований в промислових умовах.

Від вірно складеного технічного завдання на підбор чиллера залежить вартість пристрою.

Щоб правильно підібрати чиллер за робочими характеристиками, потрібно виявити:
 1. Витрати води на обладнання. Це можна зробити за допомогою витратоміру вимірюємо витрати або подивитися на маркування насосу. Далі замірюємо час наповнення резервуару.
 2. Початкова температура. Термометром замірюємо температуру води, що надходить до обладнання.
 3. Кінцева температура. Виявляємо температуру води, що виходить з обладнання.
 4. Підбір. Заповнюємо форму, знаючи різницю температур і витрати, які ми отримали в попередніх кроках.

Чиллери є складовим елементом систем холодозабезпечення різних об’єктів – промислових виробництв, супермаркетів, компаній готельного та ресторанного бізнесу, торгівельних центрів. Чиллер-фанкойл підтримує в приміщенні оптимальний температурний режим, але охолоджує не повітря, а воду, в чому й полягають функціональні особливості обладнання.

Варіанти виконання чиллерів

Холодильні установки протягом цілого року можна використовувати як пристрої для охолодження або нагріву, якщо доповнити конструкцію тепловим насосом. Обладнання підтримує задану температуру у приміщеннях різної площі та ефективно працює як у невеликих офісах, так і в цехах, що займають значну площу. В залежності від умов використання машин ми пропонуємо три види чиллерів:

 • Чиллер з повітряним охолодженням зовнішньої установки. Єдиний блок, в якому розташовано чиллер та вентилятор. Останній використовується для нагнітання повітря на конденсатор та відводу тепла. Місце монтажу – на даху будівлі. Потребує обслуговування зовнішнього контуру в зимовий період, але не займає корисний простір в приміщенні.
 • Чиллер для виробничих приміщень та будівель з водяним охолодженням. Подача повітря в агрегат здійснюється через воздуховоди з використанням центробіжних вентиляторів. Потребує місця для монтажу установки, але з контуру не треба зливати воду в холодну пору року.
 • Чиллер з виносним конденсатором. Велика за розмірами спліт-система, чиллер для охолодження води. Поєднує в собі переваги обох вищеназваних конструкцій. Робота пристрою не залежить від погодних умов, але монтувати конденсатор треба на певній відстані від головного блоку.

Холодильне обладнання також поділяється на машини, що працюють на базі парокомпрессійного холодильного циклу (отримання холоду відбувається за рахунок стиснення й розширення хладагенту), та абсорбційні агрегати (охолодження через поглинання та випарювання однієї речовини з іншої).

Типи чиллерів також розрізняються за конструкційними особливостями, моделями компресорів, виконанням конденсаторів. Щоб чиллер багато років виконувало свої функції, слід правильно обирати пристрої. Потрібно брати до уваги, що чилер для торговельних центрів і спліт-система для великого виробничого цеху будуть мати неоднакові характеристики. Для Ефективна робота охолоджуючої установки можлива лише при розробці проекту саме для вашого бізнесу. В цьому допоможуть консультанти нашої компанії «Проейр Захід».

Область застосування чиллерів

Холодильне устаткування за призначенням можна віднести до універсального обладнання, оскільки воно використовується в різних галузях і є незамінним елементом систем кондиціювання. Чиллер використовується в таких сферах:

 • Харчова промисловість – охолодження молочних продуктів, алкогольних і безалкогольних напоїв, хлібобулочних і кондитерських виробів, підтримання оптимальної температури конвеєрних ліній.
 • Медицина та охорона здоров’я – охолодження МРТ, комп’ютерних томографів.
 • Виробництво та технологічне обладнання – чиллер для лазерного верстата, охолодження екструдерів, ТПА, пресів, прес-форм, виробничих ліній.
 • Інформаційні технології – підтримання стабільної температури в серверних приміщеннях.
 • Готельно-ресторанний бізнес та торгівля – для кондиціонування та створення мікроклімату готелів, котеджів, адміністративних та громадських приміщень, торгових мереж, складів та ін.

Економічно обґрунтованим є використання чиллерів в діапазоні холодильних потужностей від 100 до 1000 кВт, оскільки агрегати мають вагомі переваги перед мультизональними системами охолодження. А застосування таких пристроїв на об’єктах з потужністю від 1000 кВт не викликає жодних сумнівів.

Підбір чиллера треба виконувати з урахуванням багатьох нюансів – габаритів приміщення, температурного режиму, витрат води та інших параметрів. Наші спеціалісти здійснять розрахунок чиллера виходячи з особливостей конкретного підприємства, адже системи охолодження характеризуються складністю проектування, монтажу та налаштування. Завдяки професійній допомозі «Проейр Захід» купити чиллер стає простіше.

Чиллери – переваги їх використання

Незалежно від конструктивних особливостей основна комплектація чиллера включає блок і конденсатор. Агрегат складається з великої кількості елементів – датчиків, насосів, реле, манометрів, компресорів та інших комплектуючих. Тому ми радимо залучати до вибору чилера для води або іншої речовини нашу команду професіоналів.

Переваги використання чиллерів очевидні:

 • тривалий експлуатаційний ресурс;
 • висока якість комплектуючих й матеріалів;
 • оптимальні технічні показники;
 • автоматичне керування системою;
 • універсальність використання в різних галузях.

Компанія «Проейр Захід» намагається максимально спростити задачу з розрахунку та вибору чиллера. Незважаючи на те, який агрегат вам потрібно купити – чиллер для пива чи, наприклад, чиллер для серверної кімнати, ми знайдемо оптимальний варіант з точки зору ціни, економічності, потужності, функціональних особливостей обладнання.

Тож не гайте часу – залишайте заявку прямо зараз.
У нас вже є вигідна пропозиція на придбання чиллера для вас!

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту


ІНШІ ПОСЛУГИ: