м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Climaveneta

Тим, хто вперше зіткнувся з проблемою вибору чиллера, нелегко одразу засвоїти та проаналізувати всі необхідні характеристики обладнання, згідно з умовами продуктивності та габаритами приміщень. Тому більшість вирішує довірити цю справу професіоналам. Ми розуміємо ускладнення клієнтів, тому завжди готові прийти на допомогу. Спеціалісти нашої компанії «Проейр Захід» не тільки грамотно підберуть необхідний вид обладнання з урахуванням всіх вимог замовника, але забезпечать доставку, монтаж та подальше технічне обслуговування чиллера Клімавенета.

Чиллер Climaveneta

Заснована у 1971 році, італійська компанія Climaveneta у теперішній час входить у першу п’ятірку виробників охолоджувального обладнання. Вона пропонує своїм клієнтам повний модельний ряд високоефективних систем, готових до експлуатації в різних умовах використання. Компанія забезпечує споживачам комфорт та дозволяє економити кошти на ремонті та заміні застарілого обладнання.

Чиллери Climaveneta, як і інша техніка фірми, відповідають європейським нормам UNI EN ISO9001:2008, що вказує на їхню високу якість, надійність та безпечність.

Переваги чиллерів Climaveneta

Чиллер Клімавенета являє собою високоефективну техніку нового покоління. Завдяки системі, котра забезпечує низький рівень шуму, її можливо встановлювати у будь-яких приміщеннях. Ремонт чилера Клімавенета здійснюється швидко та не викликає ускладнень, що забезпечую практично безперебійну роботу обладнання.

Ціна на чиллер Climaveneta об’єктивно відображає якість та надійність. Італійська продукція має наступні переваги:

  • довговічність;
  • простота монтажу та керування;
  • можливість застосування в умовах підвищеної вологості, низьких температур та наявності у повітрі механічних забруднюючих часток;
  • широкий модельний ряд – повітряні, водяні чиллери, з фрикулером;
  • великий діапазон потужностей.

Купити чиллери Climaveneta в Києві з установкою актуально для застосування в:

  • квартирах та офісах;
  • складських та промислових приміщеннях;
  • спортивних та розважальних комплексах при підготовці льодових майданчиків;
  • підприємствах фармацевтичної промисловості для забезпечення умов зберігання медичних препаратів.

Чиллери Climaveneta в Україні

Наша компанія «Проейр Захід» пропонує сучасні чиллери Climaveneta в Україні, підбір, поставка та монтаж яких проводиться в мінімально короткий термін на професійному рівні. Це можливо завдяки наявності власного автопарку та високого професіоналізму наших спеціалістів, які забезпечують сервіс чиллера Клімавенета.

В разі необхідності ми гарантуємо ремонт пропонованого чиллера за вигідними цінами. Клієнтам не доводиться довго чекати, тому що у нас на складі постійно є всі необхідні запасні деталі.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете отримати повну інформацію про чиллер Climaveneta в Україні, а також безкоштовну консультацію з його експлуатації то обслуговування.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту