м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Lessar

Компанія «Проейр Захід» пропонує своїм клієнтам чиллери Lessar в Україні. Наші спеціалісти допомагають правильно підібрати обладнання з урахуванням його технічних характеристик, а також габаритів та призначення приміщення. Ми здійснюємо доставку, монтаж та подальший сервіс чиллера Лессар. Якщо виникне необхідність, ми якісно і швидко виконаємо ремонт, підберемо додаткове обладнання та надамо безкоштовну консультацію з приводу експлуатації.

Чиллери Lessar: історія та різновиди

Чеська компанія Lessar була заснована у 2003 році. Завдяки застосуванню інноваційних технологій і сучасного обладнання, постійній модернізації виробництва та залучення висококласних спеціалістів за декілька років фірма розширила асортимент і відкрила заводи ще у восьми країнах світу. Тепер цей чиллер в Україні можна придбати за більш доступною ціною при повному збереженні високої якості, яка відповідає стандартам ISO9001-14001.

Завдяки діапазону потужності від 2 кВт до 7735 кВт, чиллер Лессар має широку сферу застосування:

  • побутові, офісні та виробничі приміщення;
  • бізнес-центри;
  • льодові закриті майданчики;
  • торговельні та розважальні центри.

Переваги чиллерів Лессар

Чиллер Lessar характеризується надійністю та компактністю. Низький рівень шуму дає можливість без проблем використовувати його в житлових приміщеннях. Перелік переваг можна доповнити наступними пунктами:

  • простота та швидкість монтажу;
  • легкість керування;
  • широкий асортимент;
  • можливість використання в несприятливих умовах;
  • термозахист електродвигуна;
  • наявність електрощита.

В якості додаткової переваги наші клієнти мають можливість купити чиллери Lessar в Києві з установкою, гарантією до 5 років та повним технічним обслуговуванням.

В разі виникнення необхідності, наші спеціалісти здійснять ремонт чиллера Лессар в можливо стислі терміни за оптимальну ціну.

Технічне обслуговування чиллера Лессар

Купуючи чиллери Lessar в Україні, підбір, поставка та монтаж яких здійснюється компанією «Проейр Захід», клієнти можуть бути впевненими, що вони захищені від підробок та переплат. Гарантійний термін монтажу складає 3 роки.

Наявність власних складів запчастин та автопарку дає нам можливість робити ремонт чиллера в день надходження заявки. Тому наші замовники можуть не хвилюватися, що обладнання буде простоювати та провокувати збитки.

Чиллер Lessar за доступною ціною можна замовити на сайті компанії «Проейр Захід», не виходячи з дому чи офісу. Оплата проводиться в формі, зручній для вас. Наші консультанти допоможуть підібрати найвигідніший варіант обладнання та комплектуючих, а також нададуть поради щодо керування та експлуатації.

 

Тож не гайте часу – залишайте заявку прямо зараз.
У нас вже є вигідна пропозиція на придбання чиллера для вас!

Замовте консультацію
 

Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту