м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Cooper&Hunter

Один з кращих світових брендів з виготовлення холодильного обладнання та чилерів Cooper&Hunter тепер доступний для покупки в Україні. Наша компанія займається продажем вже багато років, і встигла завоювати безліч позитивних відгуків. Купити чиллери Cooper&Hunter в Києві з установкою можна в «Пройер Захід».

Фахівці нашої компанії встановлять чиллери Cooper & Hunter в Україні і проконсультують клієнта на будь-якому етапі покупки. Для холодильного обладнання надається гарантія на 2-3 роки, що немало. Монтаж здійснюється фахівцями, які мають багаторічний досвід роботи. Технічне обслуговування чилера «Купер і Хантер» здійснюється за запитом власника.

Коротка історія бренду

Компанія була заснована в США ще в 1912 році, і спочатку спеціалізувалася на розробці осушувачів, кондиціонерів, конвертерів. Американська якість вдало поєднується з демократичною ціною, тому що виробничі потужності знаходяться в Китаї. Підбір, поставка і монтаж чиллерів Cooper & Hunter в Україні здійснюються саме нашою компанією, яка є офіційним постачальником обладнання.

Сфера застосування

Чиллери Cooper&Hunter розрізняються за типом конструкції і можуть бути навісними, стельовими, касетними, канальними, комбінованими. Виробник випускає моделі з природним, водяним охолодженням та з виносним конденсатором.

Чиллери «Купер і Хантер» відрізняються міцністю і високою якістю роботи. На 1000 зроблених приладів припадає лише 1-2 випадки гарантійної поломки. На офіційному сайті виробника вказано понад 7 тисяч моделей з різними характеристиками, тому неважко підібрати варіант для вашого підприємства. Чиллер Cooper&Hunter застосовують в промисловості – на складах, фабриках, у виробничих приміщеннях, а також в будинках і квартирах. Різноманітне використання обладнання робить його найбільш універсальним продуктом серед продукції інших брендів.

Переваги Cooper & Hunter

Ремонт чилера Cooper&Hunter здійснюється по гарантії виробника. Покупець повністю захищений від будь-яких непорозумінь, пов’язаних з некоректною роботою електроніки. Перед покупкою консультант надасть детальний розбір тої чи інший моделі, розповість про нюанси використання охолоджувальних машин.

Чиллер Cooper&Hunter в Україні не розкіш, а необхідність у сучасних умовах. Не варто сумніватися в покупці приладу – оформіть замовлення на сайті прямо зараз.

Ціна на чиллер Cooper&Hunter помірна, при цьому термін служби неймовірно довгий. Устаткування не займає багато місця, і може застосовуватися практично в будь-яких умовах. Обладнання працює безшумно і споживає помірну кількість електрики.

Сервіс чилера «Купер і Хантер» найкраще замовляти в нашому сервісному ценрі- офіційному постачальнику обладнання з Америки.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту