м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

GeoClima

Компанія «Проейр Захід» є офіційним дистриб’ютором холодильного обладнання торгової марки GeoClima. З нашими фахівцями клієнти отримують вчасну підтримку на всіх етапах придбання устаткування. Ми пропонуємо чиллери GeoClima в Україні, підбір, поставку та монтаж яких допоможуть здійснити наші консультанти. Наша компанія забезпечує підбір потрібного вам обладнання, допомагає налаштувати його та супроводжує при необхідності під час експлуатації. Технічне обслуговування чиллера Геоклима можливе у наших спеціалістів, які мають значний досвід роботи.

Чиллери GeoClima: особливості

Ціна на чиллери Geoclima повністю відповідає якості. Італійський бренд, заводи якого розташовані у північно-східній Італії, неподалік від міста Трієст, з 1994 року виробляє устаткування для систем кондиціювання повітря і охолодження. Дуже багато уваги при розробках приділяють екологічним вимогам. Геокліма володіє безліччю міжнародних премій і сертифікатів якості, оскільки суворо дотримується стандартів.

Крім заводу в Італії, мережа представництв і виробництв Геокліма поширилася по всьому світові. Продукція бренду продається у більше ніж півсотні країн. Можна купити чиллери GeoClima в Києві з установкою та доставкою завдяки налаштованим зв’язкам нашої компанії «Проейр Захід» безпосередньо з виробником.

Чиллери GeoClima в Україні та їхні переваги

Усі моделі розробляються з урахуванням сучасних технологій, які підвищують енергоефективність, скорочують витрати на монтаж, дають можливість швидко повернути вкладені гроші.

Модельний ряд представлено такими серіями:

  • В цій лінійці застосовано технології енергозбереження, попередження витіку хладагенту, скорочення потреби в дозаправці.
  • G-Range. Відрізняються дуже простою і надійною конструкцією.
  • V-Range. Компактні і легкі установки, що застосовуються у невеликих приміщеннях.

Чиллер Геокліма мінімально впливає на навколишнє середовище, оскільки працює на фреоні з дуже низьким ПГП, таких як HFO-1234ze і R290. Для охолодження застосовуються екологічні рішення, що сприяє підтриманню чистоти атмосфери.

Чиллер GeoClima можна вибрати за актуальною потребою. Асортимент відрізняється різноманітністю, застосування ефективне в будовах різного розміру та призначення: фармацевтичних установах, адміністративних та офісних центрах, великих промислових підприємствах, в будівлях торговельно-розважальної сфери. Чиллер GeoClima в Україні може бути застосований на будь-якому виробництві.

Ремонт чиллера Геоклима

Якщо у вас виникли питання або складнощі з обладнанням, звертайтесь до наших спеціалістів, щоб вирішити будь-яке питання. Ми знайдемо надійний спосіб впоратися з вашою проблемою.

Ремонт чиллера GeoClima в нашій компанії – це швидко, зручно та якісно. Наші консультанти готові надати вичерпні відповіді на найскладніші питання та знайти індивідуальний підхід до проблеми клієнта. Ми також надаємо повний сервіс чиллера Геоклима. Ремонт обладнання будь-якої складності, діагностику, розрахунок періодичного обслуговування в будь-якій точці України можна уточнити, звернувшись в нашу компанію.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту