м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

BlueBox

Чиллери BlueBox є технікою, що являє собою парокомпрессійну холодильну машину. Вона працює з метою охолодження рідини, яка підтримує потрібний температурний режим. Чиллер Блюбокс італійського виробництва представлено в широкому асортименті різновидів. Обладнання задовольняє потреби різних підприємств в охолодженні. Правильно дібрати устаткування допоможе наша компанія «Проейр Захід».

Про компанію

Компанію BlueBox було засновано в 1986 році в промисловому районі Італії. Спеціалізація заводу полягає у виробництві охолоджувального обладнання. Завдяки інноваційним технологіям та високій ефективності виробник швидко став відомим у країнах Європи. Наразі компанія має власну мережу фірм та партнерів, що дозволяє їй взаємодіяти з клієнтами по всьому світі на високому рівні стандартів обслуговування.

Чиллери BlueBox в Україні та їхні особливості

Чиллери BlueBox діють за принципом теплового насоса. Модельний ряд включає:

  • моноблочні чиллери зовнішнього розміщення з повітряним конденсатором;
  • моделі внутрішнього розміщення з водним конденсатором;
  • безконденсаторні.

Чиллер BlueBox в Україні має такі переваги:

  • За рахунок забезпечення певного режиму температури рідини, а також виключення стрибків температури, значно зростає якість виробленої продукції.
  • Збільшення коефіцієнту корисної дії. Попереджається простій обладнання, що зумовлений перегрівом. Підтримується комфортний температурний режим у приміщеннях.
  • Комфорт у застосуванні. Автоматична система охолодження води підтримує вказані параметри, не потребує постійного контролю.
  • Гнучкість. Відстань між устаткуванням і споживачем залежить лише від потужності насосу, її можна наростити. Протяжність може складати декілька сотень метрів.

Сервіс чиллера Блюбокс

При проблемах у функціонуванні устаткування замовляйте в нас невідкладний ремонт чилера Блюбокс. Комплексний сервіс чиллерів є важливою галуззю нашої компанії «Проейр Захід». Ми застосовуємо сучасні інструменти від провідних виробників, витратні матеріли високої якості, завдяки чому ремонт чилера BlueBox відбувається надзвичайно швидко. Це допомагає вашій техніці ефективно працювати ще багато років.

Наші майстри пропонують сервіс чиллерів BlueBox, ціна якого дуже доступна. Незважаючи на те, в якому місті України знаходиться ваше виробництво, ми зможемо допомогти з будь-яких питань щодо ремонту та обслуговування.

Чиллери BlueBox в Україні: підбір, поставка та монтаж

Ми надаємо не лише технічне обслуговування чиллера Блюбокс. Якщо вам потрібні професійні рекомендації стосовно вибору потрібної потужності, продуктивності, енергоощадності – звертайтесь! У нас можна також купити чиллери BlueBox в Києві, Львові та інших містах в Україні з установкою та доставкою.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту