м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Trane

Вибір чиллера являє собою серйозну та відповідальну справу, яка потребує грамотного підходу та знання багатьох технічних характеристик обладнання. Ускладнює вибір також велика кількість моделей, які пропонують вітчизняні та закордонні виробники.

Знаючи усі ці проблеми, ми допомагаємо нашим клієнтам підібрати необхідний тип обладнання з урахуванням обсягу приміщення, потужності та інших вимог виробництва. Також висококваліфіковані фахівці нашої компанії «Проейр Захід» здійснять доставку, монтаж та ремонт чиллера Trane, компресорів або холодильного обладнання інших марок, незалежно від області їх застосування.

Чиллери Trane

Компанія виробник входить до числа лідерів на ринку кондиціювання будинків, офісів, комерційних та виробничих приміщень. Її ультрасучасне обладнання гарантує споживачам комфорт та ефективність, дозволяючи при цьому економити кошти в ході експлуатації.

Управління чиллерами Трейн здійснюється за допомогою інноваційних систем автоматизації. Автоматика не тільки забезпечує надійність та безпеку, але й дозволяє керувати всією системою кондиціювання будівлі з максимальною оперативністю.

Ціна чиллерів Trane відповідає високій якості та технічним умовам, які висуваються міжнародними стандартами ISO 9001:2000.

Переваги чиллерів даного бренду

Компанія Trane (Ірландія) розробила та запровадила у виробництво високоефективні повітряно-охолоджувальні чиллери нового покоління. Вони забезпечують найнижчий рівень шуму при роботі обладнання в режимі вентиляції, охолодження та обігріву повітря.

Переваги придбання чиллерів Trane в Україні через нашу компанію «Проейр Захід»:

  • широкий вибір моделей обладнання та варіантів їх виконання в залежності від необхідного рівня продуктивності;
  • можливість експлуатації за будь яких погодних умов;
  • довговічність;
  • надійність;
  • легкість монтажу;
  • простота та економічність в технічному обслуговуванні чиллерів Трейн.

Великий діапазон потужності дає можливість використовувати чиллери не тільки для охолодження повітря у квартирах, будинках та комерційних приміщеннях, а також:

  • в харчовій промисловості — для охолодження напоїв;
  • в спортивно-розважальній сфері — для формування льодових майданчиків;
  • в фармацевтичній діяльності — для зберігання медикаментів.

Чиллери Trane в Україні

Наша компанія «Проейр Захід» пропонує підбір, поставку та монтаж чиллерів Trane в Україні за найвигіднішими цінами. Також наші клієнти захищені від підробок та інших ризиків, пов’язаних з придбанням систем кондиціонування.

У нас можна купити чиллери Trane в Києві з установкою. Ми дилери світового лідера Trane, тому гарантуємо безперебійну роботу обладнання, а при необхідності ремонт чиллерів Трейн — за найменшу вартість послуг.

Швидкість доставки, а також високий рівень сервісу чиллерів Трейн та обладнання інших виробників досягається наявністю в компанії «Проейр Захід» складу запасних частин, власного транспорту, а також високою кваліфікацією спеціалістів сервісної служби.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту