м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Carrier

Наша компанія «Проейр Захід» займається реалізацією холодильного обладнання такого як чиллери компанії Carrier. Надаємо повний комплекс послуг щодо розрахунку, вибору, доставки, монтажу та налаштування агрегатів для охолодження повітря. В нашому товарному каталозі є будь-які моделі кліматичної техніки, представлені на вітчизняному ринку. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками продукції, тому гарантуємо високу якість обладнання та вигідні ціни. Пропонуємо купити чиллери Carrier в Києві с установкою та налаштуванням холодильних агрегатів.

Переваги обладнання для кондиціонування Carrier

Американський бренд Карієр займається виробництвом машин для охолодження повітря. Свою діяльність компанія розпочала ще в 1902 році.

Зараз це велика корпорація міжнародного рівня. Продукція виготовляється на повністю автоматизованих заводах, що говорить про високу якість кліматичної техніки. Кожний чиллер Carrier можна застосовувати для охолодження повітря в будівлях різноманітного призначення – в офісах, на складах, у виробничих цехах та в інших приміщеннях. Усі моделі відрізняються за технічними та експлуатаційними характеристиками. Чиллери Carrier в Україні мають безумовні переваги:

 • відмінна якість виготовлення та зборки;
 • недорогий ремонт чиллера Carrier;
 • тривалий термін продуктивної роботи;
 • надійність та енергоефективність обладнання;
 • простий монтаж та сервіс чиллера Карієр;
 • оптимальні показники потужності;
 • компактний розмір та ергономічний дизайн.

Ми радимо придбати чиллери Сarrier , адже устаткування американського виробника є універсальним за призначенням, тому може застосовуватися в системах кондиціювання приміщень різної площі. Щоб правильно обрати потрібну модель, пропонуємо скористатися нашими послугами. Спеціалісти компанії виконають розрахунок, підбір, поставку та монтаж чиллерів Сarrier в Україні якісно та швидко. На всі запитання стосовно холодильного обладнання виробника відповість наш консультант.

Популярні моделі бренду Сarrier

Щоб обрати відповідний до потреб підприємства чиллер Карієр, слід звернути увагу на особливості використання приміщення, де буде встановлено кліматичне обладнання, на розміри та площу, на вихідні параметри температурного режиму. Якщо ви не маєте часу розбиратися з технічними нюансами кожної моделі, ми це зробимо за вас.

Чиллер Сarrier в Україні можна придбати в наступних варіантах виконання:
 • з повітряним та водяним охолодженням;
 • укомплектований спіральними, поршневими, осевими та центробіжними компресорами;
 • стандартні та низкошумні моделі;
 • парокомпресійні агрегати потужністю до 2500 кВт та абсорбційні машини на 351-4853 кВт.

Всі моделі працюють на базі мікропроцесорного контролю, що робить керування ними досить простим. Якщо потрібно, ми робимо технічне обслуговування чиллера Карієр та налаштовуємо обладнання під потреби вашого підприємства. У разі виходу з ладу будь-якого елемента охолоджувальної установки, ми оперативно виїзжджаємо на місце та виконуємо ремонт чиллера Карієр для відновлення працездатності агрегату. Крім того, ми надаємо гарантії та сертифікати якості на кожну одиницю продукції.

Оскільки наша компанія прямо співпрацює з виробником, у нас найвигідніша ціна на чиллер Каріер / Сarrier.

Для придбання кліматичної техніки треба тільки зателефонувати менеджеру або  залишити замовлення на нашому сайті.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту