м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

York

Наша компанія «Проейр Захід» надає повний спектр послуг з монтажу та обслуговування систем кондиціювання у промислових, офісних, торгівельних та громадських приміщеннях. Співпрацюємо з усіма виробниками холодильного обладнання. Займаємося розрахунком, комплектуванням, реалізацією та монтажем кліматичних систем. Пропонуємо купити чиллер York – одного з найкращих брендів в галузі кліматичної техніки.

Особливості продукції американської марки

Холодильне обладнання виробника YORK Johnson Controls Company встановлене на тисячах об’єктів у світі, серед яких такі престижні місця, як Білий Дім, Пентагон, Тадж Махал, Європарламент, башти-близнюки в Малайзії, міжнародний аеропорт Хітроу та багато інших будівель й споруд.

Пропонуємо вам скористатися відмінної нагодою та придбати чиллер Йорк за вигідної ціною. Оскільки наша компанія є офіційним дистриб’ютором бренду в Україні, в каталозі представлено весь модельний ряд агрегатів виробника. Також ми виконуємо професійний сервіс чиллера Йорк.

Елементи клімат-систем охоплюють три великі групи:

  • Чиллери York з повітряним охолодженням конденсатора, укомплектовані спіральними та гвинтовими компресорами, в тому числі з тепловими насосами «повітря-вода» – моделі YLCD-YLHD, YLCA-YLHA ECOFRIO, YLAE-HP TEMPO, YLAA TEMPO, YLPA, YVAA та інші.
  • Чиллери та теплові насоси з водяним охолодженням конденсатора, в тому числі з виносним елементом, на базі спіральних та гвинтових інверторних компресорів, а також обладнання з центробіжними компресорами – моделі YMWA-YMRA, YCSE, YCWL, YVWA, YLCS, YN, YR, YMC2, YK тощо.
  • Абсорбційні холодильні машини, що працюють на гарячій воді, парі або безпосередньому горінні палива одноступеневого та двоступеневого типи виконання – моделі YPC-F, YPC-ST, YIA та інші.

На нашому сайті представлені всі чиллери York в Україні, що випускає виробник. Консультанти компанії допоможуть визначитися з типом компресора, характеристиками потрібної моделі, нададуть вичерпну відповідь на будь-яке запитання стосовно холодильного обладнання, а за необхідності спеціалісти виконають технічне обслуговування чиллера Йорк. Кількість варіантів настільки велика, що краще скористатися допомогою фахівців, щоб обрати агрегат, який з максимальною ефективністю задовольнить потреби вашого підприємства.

Купити чиллери York в Києві з установкою

Наша компанія реалізує продукцію тільки високої якості за прийнятною вартістю, тому ціна на чиллер York у нас найвигідніша. Холодильне обладнання виробника відповідає передовим світовим стандартам в галузі холодильної техніки та кондиціювання, має сертифікацію на відповідність стандарту ISO 9001, ISO 14000 та Eurovent. Ми здійснюємо підбір, поставку та монтаж чиллерів York в Україні будь-якої складності в любому приміщенні.

Перевагами імпортного обладнання є:

  • значний експлуатаційний ресурс;
  • застосування інноваційних хладагентів;
  • висока продуктивність й ефективність;
  • широкий температурний діапазон;
  • низькі витрати на ремонт чилера Йорк;
  • малошумність та висока екологічність.

Незалежно від марки обладнання й області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з охолоджувальними системами звертайтеся до нас. Ми в короткий строк виконаємо ремонт чиллера York та налагодимо роботу устаткування. Наші фахівці мають значний досвід роботи в галузі монтажу, обслуговування, діагностики та налаштування холодильних агрегатів. Тому у нас можна не тільки вигідно придбати обладнання, але й отримати професійний сервіс на увесь термін експлуатації холодильних машин.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту