м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

MTA

Компанія «Проейр Захід» реалізує холодильне обладнання відомих світових брендів. Ми співпрацюємо з різними підприємствами, що постачають агрегати для систем кондиціювання на український ринок. Пропонуємо недорого купити чиллери MTA у Львові з установкою та налаштуванням. В асортименті є всі моделі італійського виробника, тому кожний клієнт може обрати варіант, що найкращим чином відповідає потребам підприємства.

Використання чиллерів МТА

Компанію МТА було засновано у 1982 році. Продукція виробника користується попитом в багатьох країнах завдяки високій якості та використанню інноваційних рішень.

Чиллер цього виробника – це високопродуктивна енергоефективна установка для охолодження технологічного обладнання та повітря у приміщеннях. Чиллери MTA в Україні монтують на підприємствах різних галузей – у машинобудівництві, металообробці, хімічній, фармацевтичній, поліграфічній, харчовій промисловості, в цехах з переробки пластмас та резини. Обладнання даного бренду , що використовується у системах кондиціонування, за рахунок неперервного охолодження дозволяє:

  • підвищити корисну продуктивність обладнання;
  • скоротити витрати виробничого циклу;
  • підвищити якість виготовленої продукції;
  • позбавитися технологічних перерв в роботі обладнання;
  • забезпечити оптимальний температурний режим.

Чиллери MTA в Україні, підбір, поставку та монтаж яких виконує наша компанія «Проейр Захід», характеризуються значним експлуатаційним ресурсом. Щоб італійська кліматична техніка працювала на повну потужність, слід правильно обрати потрібний чиллер. В цьому допоможуть наші спеціалісти. Адже ми не тільки реалізуємо холодильні агрегати MTA, але й виконуємо розрахунок, налаштування, діагностику та технічне обслуговування чиллера МТА.

Які моделі випускає виробник MTA

Італійська компанія постачає на вітчизняний ринок широкий асортимент машин для охолодження. Чиллери MTA відрізняються за конструктивними особливостями, експлуатаційними й технічними характеристиками, показниками потужності, додатковими опціями.

Чиллер MTA в Україні можна придбати в таких модифікаціях:

  • з повітряним охолодженням зовнішньої установки;
  • з повітряним охолодженням внутрішньої установки;
  • з виносним конденсатором повітряного охолодження;
  • з водяним охолодженням сухою градирнею.

Наша компанія «Проейр Захід» співпрацює з виробником, тому ціна на чиллер MTA у нас найнижча в Україні. Підібрати потрібну модель допоможуть консультанти нашої компанії. Крім того, ми виконуємо ремонт чилера МТА, діагностику та налаштування обладнання.

Незалежно від обраної моделі, місця розташування вашого підприємства, спеціалісти компанії «Проейр Захід» організують якісний сервіс чиллера МТА упродовж усього терміну користування обладнанням. У разі непередбаченої ситуації, пов’язаної з виходом агрегату із ладу, оперативно проводимо ремонт чиллера за будь-якої складності відновлювальних робот.

Щоб отримати відповіді на запитання щодо продукції італійського бренду, залиште запит на сайті нашої компанії «Проейр Захід».

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту