м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Daikin

Компанія «Проейр Захід» надає послуги з реалізації, установки та налаштування кліматичних систем. Монтуємо та обслуговуємо всі види обладнання для кондиціювання, що є на ринку України. Пропонуємо вигідно придбати чиллер Дайкін – холодильний агрегат відомого японського бренду. В наявності весь модельній ряд продукції виробника.

Особливості холодильних агрегатів

Японська марка кліматичної техніки була заснована у 1924 році. До виготовлення холодильних машин компанія прийшла пізніше, але вже на той час продукцію бренду було представлено в багатьох країнах світу. «Проейр Захід» виступає офіційним дистриб’ютором виробника на українському ринку, тому в нас можна недорого купити чиллери Daikin в Києві с установкою.

Особливості японського холодильного обладнання:

 • виробник ретельно контролює якість кожної одиниці продукції;
 • чиллер Daikin належить до категорії енергоефективних агрегатів;
 • в усіх моделях використані передові інженерні рішення;
 • ремонт чилера Дайкін дозволяє за найменших витрат відновити працездатність обладнання;
 • всі холодильні машини мають сертифікати якості та відповідають заявленим параметрам;
 • холодильне устаткування має значний експлуатаційний ресурс.

Щоб подовжити строк користування агрегатом, радимо разом з придбанням продукції замовити у нас технічне обслуговування чиллера Дайкін. Наші спеціалісти мають потрібний досвід щодо монтажу, налагодження параметрів та діагностики японського обладнання. Крім того, ми допоможемо обрати таку модель, яка оптимально забезпечить потреби в кондиціюванні повітря на конкретному підприємстві.

Чиллери Daikin в Україні – підбір, поставка та монтаж

При виборі кліматичної техніки треба враховувати багато параметрів – розміри приміщення, спосіб використання холодильних агрегатів, необхідну потужність для підтримання певних температурних показників. Пропонуємо розрахувати, які чиллери Daikin в Україні задовольнять потреби вашого цеху, складу, торгівельної мережі, офісу. Виробник випускає велику низку агрегатів для охолодження, серед яких:

 • багатокомпресорні моделі EWWD;
 • чиллери Daikin EWWQ з водяним охолодженням;
 • модульні установки серії EWWP з виносним конденсатором;
 • популярний малошумний чиллер Daikin в Україні категорії EUWA;
 • агрегати модельного ряду EUWY – охолодження й нагрів;
 • багатоконтурні машини EWYD з повітряним охолодженням;
 • обладнання серії EWLD та EWLP з виносними конденсаторами.

Це далеко не повний перелік агрегатів, що випускає виробник. Тому ми пропонуємо допомогти вам з вибором оптимального варіанту. У нас ціна на чиллер Daikin найнижча в країні, адже ми працюємо без посередників.

Спеціалісти компанії нададуть вичерпну консультацію щодо характеристик, строку експлуатації, потужності, призначення кожної японської моделі.

Крім того, ми гарантуємо якісний сервіс чиллера Дайкін. В разі будь-яких проблем в роботі обладнання ми готові прийти на допомогу – незалежно від того, в якому місті України ви знаходитесь – Львові, Києві, Луцьку, Харкові, Івано-Францівську, Тернополі, Хмельницькому, у Чернівцях, ми оперативно виконаємо ремонт чиллера Daikin.

Щоб залишити запит на придбання кліматичної техніки бренду, слід лише повідомити консультанта на нашому сайті. Ми швидко зв’яжемося з вами для обговорення деталей замовлення.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту