м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

McQuay

Наша компанія займається реалізацією, налаштуванням та обслуговуванням холодильного обладнання. Ми співпрацюємо з усіма виробниками, продукція яких представлена на українському ринку. Пропонуємо придбати чиллер McQuay американського бренда кліматичної техніки. Здійснюємо підтримку замовника на кожному етапі купівлі холодильного устаткування – від доставки та монтажу агрегатів до ремонту за гарантією.

Модельний ряд чиллерів McQuay в Україні

Виробниче підприємство було засновано ще у 1933 році. Бренд активно розвивався, й у 1969 році з’явилися чиллери McQuay. Згодом компанія отримала статус міжнародної корпорації та почала поставляти кліматичну техніку в різні країни світу.

Наша фірма є офіційним дистриб’ютором торгівельної марки в Україні, тому ми не тільки реалізуємо обладнання виробника, але й виконуємо технічне обслуговування чиллера Маквей. Модельний ряд продукції охоплює декілька категорій холодильних машин, які відрізняються за конструкцією, характеристиками, потужністю та призначенням:

 • Серия ALS – агрегати на мікропроцесорному керуванні з повітряним конденсатором та гвинтовим компресором. Продуктивність складає 542-1920 кВт.
 • Серія McPower – чиллер Маквей з повітряним конденсатором, обладнаний гвинтовим компресором. Має два варіанти виконання за ефективністю. Потужність обладнання коливається в діапазоні 709-1729 кВт.
 • Серії WHS, WHS XE и PFS – в комплектації водяний конденсатор, гвинтові компресори. Агрегати характеризуються підвищеною енергоефективністю. Продуктивність моделей складає 334-1893 кВт.
 • Серія WHZ – устаткування обладнане водяним конденсатором, спірально-поршневими компресорами, мікропроцесорним контролером керування. Потужність – 85-166 кВт.

Крім того, чиллер McQuay в Україні можна придбати із серій McSmart, McEnergy, Proximus та інші варіанти. Спеціалісти компанії «Проейр Захід» допоможуть з вибором моделі, яка найкращим чином відповідає потребам вашого виробництва, офісу, складу або іншого приміщення. Наш консультант відповість на всі питання стосовно технічних та експлуатаційних особливостей кожної холодильної машини.

Як недорого купити чиллери McQuay у Львові з установкою

Чиллер – невід’ємний елемент будь-якої системи кондиціювання. За рахунок охолодження води в приміщенні безперервно підтримується оптимальна температура повітря.

Вигідно придбати чиллер McQuay в Україні можна у нас. Наша фірма співпрацює безпосередньо з виробником обладнання, тому ми реалізуємо устаткування за привабливою вартістю. Ціна чіллера McQuay залежить лише від потужності обраної моделі.

Переваги машин американського бренду:

 • енергоефективність;
 • екологічність та інноваційний дизайн;
 • маловитратний сервіс чиллера МакВей;
 • оптимальні показники потужності;
 • компактні габарити;
 • недорогий ремонт чилера МакВей;
 • універсальність;
 • значний вибір моделей для різних будівель.

Спеціалісти нашої компанії виконують підбір, поставку та монтаж чиллерів McQuay в Україні. Ми налаштовуємо та діагностуємо обладнання. Незважаючи на місцезнаходження вашого підприємства або спосіб застосування холодильних агрегатів, ми зробимо монтаж та ремонт чиллера McQuay за необхідності.

Надаємо гарантію на усі види послуг, виконуємо роботу оперативно та якісно.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту