м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Ferroli

Ferroli – італійська торгова марка, що існує на ринку вже більше 50 років та має 26 підприємств у Італії, Іспанії, Німеччині, Франції, Туреччині, Польщі та інших країнах. Бренд входить у топ-10 кращих виробників кліматичної та опалювальної техніки. Компанія «Проейр Захід» пропонує чиллери Ferroli в Україні у широкому асортименті. Вся продукція вирізняється найвищою якістю й офіційно сертифікована згідно зі стандартом ISO 9001-2000. Ми допоможемо придбати чиллер Ферролі, який відповідатиме потребам вашого підприємства.

Область використання

Чиллери Ferroli призначені для підтримання оптимальної температури у приміщеннях великої площі. Модельний ряд представлено такими лінійками:

  • парокомпресійні машини повітряного та водяного охолодження;
  • абсорбційні холодильні машини (АБХМ).

Техніка встановлюється у багатоповерхових офісах, на харчових, хімічних та інших підприємствах і навіть у житлових будинках. Для заправки використовується безпечний для озонового шару фреон R407C, який по характеристикам не поступається холодоагенту R22. Найпоширеніший ремонт чилера Ферролі – дозаправка фреоном, що легко здійснюється досвідченими майстрами нашої компанії «Проейр Захід».

У залежності від області використання чиллер Ferroli в Україні підбирається певної потужності і за спеціальними характеристиками. Для промислових приміщень передбачені деталі із нержавіючої сталі, герметичні компресори, антикорозійні покриття. Контроль за показниками виконується за допомогою датчиків та пульту дистанційного управління. Монтаж устаткування потребує високої кваліфікації, тому рекомендується купити чиллери Ferroli в Києві с установкою у професіоналів «Проейр Захід».

Основні причини купити чиллер Ferroli

Ми пропонуємо придбати якісне обладнання, яке має такі переваги:

  • відрізняється надійністю та довговічністю завдяки деталям із нержавіючої сталі та європейській збірці;
  • безпечна зовнішня установка, що виключає безпосередній контакт з людьми та не шкодить довкіллю;
  • економність – компанія може запропонувати чиллер Ferroli, ціна на який задовольнить кожного покупця;
  • економія площі за рахунок компактних розмірів та розташування у невиробничих приміщеннях;
  • оперативний сервіс чиллера Ферролі командою наших професіоналів.

На підприємствах потребується безперебійна робота, яку може забезпечити технічне обслуговування чиллера Ферролі компанією «Проейр Захід». Незалежно від марки, типу установки, виду компресора чи наявності підігріву води, бригада професіоналів оперативно виконує будь-який ремонт чиллера Ferroli у найкоротші строки з використанням європейських матеріалів і запчастин.

Наші працівники проходять спеціальне навчання по обслуговуванню техніки та мають багатий досвід роботи. Менеджер детально розповість про основні технічні характеристики та допоможе обрати необхідну модель з правильним компресором. Ми пропонуємо найкращі чиллери Ferroli в Україні – підбір, поставка та монтаж з подальшим обслуговуванням в будь-якому місті країни.

 

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту