м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Sanyo

Облаштування систем кондиціювання повітря на підприємстві забезпечить оптимальний температурний режим за наявності якісної кліматичної техніки. Наша компанія «Проейр Захід» займається реалізацією, установкою та ремонтом холодильного обладнання. Пропонуємо вигідно придбати чиллери Sanyo японського виробника. В асортименті всі моделі, представлені на вітчизняному ринку. Ми оперативно організуємо підбір та доставку устаткування сертифікованої продукції, забезпечимо технічне обслуговування чиллера Саньо незалежно від марки або способу застосування обладнання.

Призначення та переваги техніки

Холодильні агрегати є основною частиною систем кондиціювання. Чиллер Sanyo в Україні забезпечує безперервне підтримання в приміщенні оптимальних показників температури. Машини укомплектовані конденсаторами водного або повітряного охолодження, інноваційними пристроями керування. Чиллер Sanyo можна використовувати в приміщеннях різного типи – промислових складах, виробничих цехах, офісних та торгівельних будівлях. Продукція японського бренду Sanyo має наступні переваги:

  • економічність за рахунок високої енергоефективності;
  • екологічність – функціонування без шкідливих викидів;
  • малозатратний ремонт чиллера Саньо;
  • проста система керування на базі мікропроцесорів;
  • компактні габарити та варіативні модифікації;
  • універсальність та значний експлуатаційний ресурс.

Кожна модель відповідає заявленим характеристикам, протестована в заводських умовах, має сертифікат якості. У нас можна купити чиллери Sanyo в Києві, Львові або іншому місті крвїни з установкою та налаштуванням обладнання в залежності від потреб конкретного підприємства. Оскільки компанія «Проейр Захід» працює безпосередньо з виробником, у нас ціна на чиллер найнижча на українському ринку.

Як обрати потрібну модель Sanyo

Японська компанія випускає широку лінійку холодильного обладнання. Чиллери Sanyo в Україні користуються попитом, адже кліматична техніка бездоганно виконує свої функції та характеризується значним терміном експлуатації. Основні моделі:

  • Малошумні агрегати серії LE з охолодженням та нагрівом водяного типу, укомплектовані полум’яним газовим генератором. Підходять для також для обігріву приміщень й забезпечення гарячою водою.
  • Чиллер Саньо бромистолітієвий прямого нагріву – по 23 моделі в серіях DG-11M, DG-11H, DG-11HH. Ефективний для промислового та побутового використання.
  • Агрегати Sanyo категорій HDC-60H, LCC-01, LCC-01H, HCC-24, HCC-24H високої потужності (до 7033 кВт) із значним температурним діапазоном.

Виробник випускає компресійні, фреонові, аміачні чиллери Sanyo в Україні, підбір, поставку та монтаж яких можуть виконати спеціалісти нашої компанії «Проейр Захід». Ми допоможемо скласти розрахунок, щоб визначити потужність потрібного вам обладнання. В асортименті є моделі на водяному та повітряному охолодженні, з нагрівом, з виносним конденсатором та різними додатковими опціями.

Якщо у вас вже є кліматична техніка японського виробника, ми налагодимо сервіс чиллера Саньо. Прибудемо в будь-який регіон країни, щоб якісно та швидко виконати діагностику, налаштування, а в разі необхідності – ремонт чиллера Sanyo.

Щоб залишити замовлення, заповніть форму зворотного зв’язку на сайті «Проейр Захід» – ми передзвонимо для обговорення деталей співпраці.

Звертайтесь до наших консультантів для додаткової інформації

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди чиллерів з якими ми співпрацюємо по поставці, сервісу та ремонту