м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Діагностика ефективності роботи повітряних та холодильних компресорів

Комплекс інжинірингових рішень, направлених на виявлення та усунення слабких місць чи несправностей в роботі компресорного та холодильного обладнання включає періодичний технічний аудит пневматичних систем. А також дефектовку деталей компресора, розробку заходів на поліпшення роботи систем підготовки стисненого повітря (проведення ППР, контроль режимів роботи компресорів та ін) та уникнення зайвого ремонту. Діагностика / Дефектовка компресорів в сервісному центрі “Проейр Захід” це запорука безперебійної роботи вашого обладнання!

Досвід наших фахівців дозволяє однаково якісно працювати з усіма відомими брендами: Abac, Airpol, Almig, Alup, Atlas Copco, Atmos, Becker, Boge, Bottarini, Busch, Ceccato, Chinook, Compair, Demag, Dalgakiran, Deltech, Domnick Hunter, Donaldson, Ecoair, Fiac, Fini, Gardner Denver, Hankison, Hiross, Hydrovane, Ingersoll Rand, Mahle, Mark, Mattei, MTA, Omi, Pneumofore, Rietschle, Rotorcomp, Ultrafilter, Worthington, WAN, Zander, Ремеза и пр.

Також приймаємо замовлення на комплексне чи абонентське техобслуговування компресорних станцій, гарантійне та постгарантійне обслуговування, пуско-налагодження обладнання, ремонт, монтаж систем вентиляції та кондиціонування повітря.

Діагностика холодильного обладнання

Гвинтові компресори– надважливі агрегати у технологічному ланцюгу виробничих підприємств, тому навіть невелика несправність може привести до простоїв та збитків.

Незважаючи на якість та надійність гвинтових компресорів, з плином часу вузли та деталі починають зношуватись, що призводить до зменшення ефективності роботи та ремонту обладнання.

На жаль, запобігти цьому неможливо, але зменшити статтю затрат на ремонт обладнання до 40-50% цілком реально за рахунок своєчасної діагностики та технічного обслуговування, що включає періодичну заміну мастила, фільтрів, перевірку відповідності розмірів та характеристик найбільш зношуваних вузлів.

Діагностика / Дефектовка компресорів дає можливість своєчасно виявити найменші недоліки та запобігти суттєвим поломкам. Як результат, зменшення витрат на ремонт.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами звертайтеся до нас:

📞+38 (067) 797-67-89,  📞+38 (050) 195-06-72


 

Дефектовка компресорів ремонт

В сервісному центрі «ProAirZahid» порядок проведення дефектовки чітко систематизований.

Для отримання повної картинки стану деталей та вузлів сервісні інженери проводять як візуальний огляд, так і емпіричний із використанням сучасних інструментів та приборів.

Кожна механічна деталь підлягає перевірці: ступінь зносу, тріщини, наявність деформацій та задирок, відповідність кута установки, правильність розположення вузлів та ін.

Під час ревізії клапанів наші спеціалісти фіксують кожен етап роботи за допомогою фото чи відео за побажанням замовника. Збірка клапанів проводиться з використанням спеціальної кільцевої плити.

При зборці компресорів значна увага приділяється допускам та випробуванням. Не одна запчастина, навіть нова, не буде встановлена без прискіпливої перевірки робочих параметрів та стану. Обов’язково контролюються зазори та щільність прилягання всіх поверхонь, різьбових з’єднань, муфт.

Всі роботи проводяться згідно специфікації та техкарт. Такий підхід виключає можливість пропустити найменший знос чи сбій в роботі обладнання, а також предоставити замовнику докази проведеної роботи, як гарантія порядочності спеціалістів сервісної служби.

ЗАМІНА ПІДШИПНИКІВ

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовну діагностику вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту

В нашому сервісному центрі “Проейр Захід” ви можете замовити: 

попередній розрахунок вартості проведення робіт, а також послуги діагностики компресорного обладнання, діагностики гвинтового блоку, дефектовка гвинтового блоку, Діагностика / Дефектовка компресорів, ремонт гвинтового блоку в місті Львів, Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Черкаси, Суми,  Луцьк, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці , Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Калуш, Житомир, Маріуполь.

Також у ТОВ “Прома Захід” Ви можете купити запасні частини та витратні матеріали оригінали / аналоги для провідних виробників  компресорної техніки, compressor, компресора, компресор, компресори, гвинтові, гвинтовий, винтовой, ціна,  купити, Україна, радіатор, мастило, сепаратор, впускний клапан, клапан мінімального тиску, шківи, ремені,  регулювання, продуктівності, клапана, муфти, термостати, зривні клапана, датчики температур, контролери, двигун, гвинтовий блок, винтовой блок, запчастини та витратні матеріали за найкращими цінами в Україні: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Черкаси, Суми,  Львів, Луцьк, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кіровоград, Чернігів, Рівне, Хмельницький, Ужгород, Луцьк, Вінниця, Чернівці , Тернопіль, Бердянськ, Кривий Ріг, Кременчук, Херсон, Миколаїв, Івано-Франківськ, Калуш, Житомир, Маріуполь.


 

ІНШІ ПОСЛУГИ: