м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Renner

Сервіс ProairZahid – офіційний представник бренду повітряних гвинтових компресорів Renner. Це означає, що ви можете придбати у нас обладнання цього німецького бренду. А ще отримати гарантійне та післягарантійне обслуговування, відновлення окремих вузлів і деталей. Якщо ви купували компресорне обладнання Renner не у нас, все одно звертайтеся: сервіс «Проейр Захід» – це гарантовано якісний ремонт повітряного компресора у Львові.

Технічне обслуговування компресорів Renner в нашому сервісі

Технічне обслуговування компресорного устаткування необхідно проводити регулярно. Це дозволяє істотно продовжити термін експлуатації обладнання. Під час технічного обслуговування фахівці нашого сервісу проведуть заміну технічних рідин, прочистять вузли та комунікації, замінять фільтри. А головне – під час технічного обслуговування майстри вивчають деталі і вузли компресорів Renner на предмет зносу. Своєчасна їх заміна та відновлення дозволить уникнути серйозного ремонту.

Потрібен ремонт? Звертайтеся!

Компресори Реннер ламаються вкрай рідко. У них використовуються надійні комплектуючі (гвинтовий блок «AERZEN» або «ROTORCOMP», електродвигун «WEG»). Але якщо неприємність все-таки трапилася і з’явилися неполадки, звертайтеся в наш сервіс. Ми допоможемо:

  • проведемо відновлення гвинтового блоку, використовуючи заводські комплектуючі та вміння наших майстрів вирішувати найскладніші завдання;
  • проведемо відновлення обмотки електродвигуна;
  • замінимо ремені приводу, сальники клапанів, втулки та інші комплектуючі;
  • проведемо ремонт інших вузлів, при необхідності;
  • виконаємо налаштування електронного управління компресора Renner.

Ми гарантуємо якісний ремонт і відновлення компресорного устаткування! І в цьому нам допомагають оригінальні ремкоплекти і запчастини Renner, які є в наявності в сервісі.

5 причини вибрати «Проейр Захід»

Сервіс ProairZahid відповідає найвищим вимогам до технічного обслуговування і ремонту компресорів. Ми гарантуємо:

  • доступні ціни;
  • висока якість;
  • вирішення найскладніших завдань;
  • чітке дотримання термінів;
  • комфортна співпраця.

Коли за ремонт, відновлення і технічне обслуговування беремося ми, це гарантія, що ваша техніка прослужить вам ще дуже довго.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту