м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтовий компресор Mattei

Mattei – це італійський бренд компресорного устаткування. Маттей пропонує унікальну технологію стисненого повітря – ротаційні пластинчасті моделі компресорів, і займає лідируючі позиції в цій ніші. А сервіс «Проейр Захід» офіційно представляє торгову марку в Україні. У нашому сервісі ви можете купити продукцію і комплектуючі Mattei з доставкою по всій країні. А ще замовити гарантійне і післягарантійне технічне обслуговування, відновлення і ремонт компресора у Львові.

Як проходить технічне обслуговування компресорів в сервісі «Проейр Захід»

Рекомендуємо проводити технічне обслуговування регулярно. Якщо обладнання буде отримувати якісний догляд в сервісі, термін його служби буде максимальним. В рамках технічного обслуговування ми замінимо технічні рідини і фільтри, проведемо чистку обладнання, усунемо засмічення, виконаємо інші маніпуляції, які передбачені в регламенті виробника для сервісу.

Якщо потрібен ремонт – ми поруч!

Про необхідність ремонту і відновлення компресора Mattei може свідчити:

  • перегрів обладнання;
  • компресор почав «самовільно» вимикатися;
  • з’явилися втрати потужності і продуктивності;
  • збільшилися витрати стисненого повітря і/або електрики;
  • є протікання технічних рідин.

В такому випадку ми спочатку проведемо діагностику і з’ясуємо, в чому причина неполадок, який вузол вимагає ремонту і відновлення. А потім знайдемо рішення задачі і виконаємо ремонт, постараємося уникнути заміни дорогих деталей, спробуємо провести їх відновлення. Ремонт і відновлення включає всі ключові вузли: двигуна, приводу, перетворювача. У тому числі ми проводимо відновлення гвинтового блоку, заміна якого обійдеться в 70% нового компресора. Для ремонту ми використовуємо оригінальні ремкомплекти і деталі Mattei, які завжди є в наявності в сервісі.

Гарантія та переваги сервісу ProairZahid

Наш сервіс проведе якісний ремонт, відновлення і технічне обслуговування компресорів Mattei. Гарантуємо доступні ціни та чіткі терміни. Співпрацювати з нами комфортно! Наші майстри, за рахунок високої кваліфікації і величезного досвіду роботи, впораються з найскладнішим завданням і знайдуть нестандартний підхід, щоб відремонтувати кожен компресор.

Незалежно від марки Вашого обладнання і області застосування, при виникненні будь-яких проблем в роботі з компресорами

звертайтеся до нас  📞+38 (050) 195-06-72

Замовте консультацію
Бренди повітряних компресорів з якими ми співпрацюємо по сервісу та ремонту