м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Компактні напівгерметичні поршневі компресори підходять для роботи з великою кількістю холодагентів. Наші компресори оснащуються такими, що стали предметом гордості високоефективними моторами, що охолоджуються всмоктуваними парами, високоякісними клапанними дошками, зносостійкими приводними і нагнітальними елементами, а також адаптивним регулюванням продуктивності.

Сучасні напівгерметичні поршневі компресори “Покоління 2”, що мають єдину технічну концепцію, охоплюють усю сферу застосування, працюючи як на традиційних, так і на хлор-несодержащих HFC холодагентах.

Сама остання розробка – це “Октагон-серія” компресорів, які характеризуються компактністю, малим необхідним місцем для установки, універсальним застосуванням, мінімальною споживаною потужністю, особливо малою шумністю і відсутністю вібрації. Усі напівгерметичні поршневі компресори Bitzer відрізняються передовою конструкцією клапанних дощок, найвищою якістю і зносостійкістю каленвалов і шатуново-поршневої групи, високоефективними вбудованими електромоторами, що охолоджуються всмоктуваними парами, а також апробованою системою повернення олії.

Для низкотемпреатурного застосування на R22 компресори оснащуються системами “Varicool”, “CIC”, використовуються як Бустер-ступеней.

Низькотемпературні компресори з діапазоном температур кипіння від – 40 °З до – 5 °С.

Великі сфери застосування : холодагенти R134a, R404A, R507, R22, комерційне і промислове охолодження, кондиціонування. Підвищена холодопроизводительность при зменшеній споживаній потужності: ефективна робота клапанів, мінімум порожнього простору, продуктивний великий об’єм двигуна.

Висока зносостійкість електродвигуна (міцний легкий сплав частин, що рухаються, низьке тертя підшипників і алюмінієвих поршнів).

Діапазон номінальних потужностей моторів : від 0,37 до 74 кВт.