м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Гвинтові напівгерметичні компресори Bitzer

Розроблені для використання як в комерційному, так і в промисловому холоді, напівгерметичні гвинтові компресори оснащені ефективним механічним регулюванням продуктивності підходять для роботи з (H) CFC/HFC холодагентами. Можливість підключення в паралельні централі цих компресорів як однакових, так і різних моделей забезпечує високі рівні надійності і різні величини сумарної продуктивності установок.

Напівгерметичні гвинтові компресори призначені для промислових холодильних установок. Сучасні ротаційні компресори застосовуються в різних областях завдяки особливо високій ефективності і надійності, компактності і малої ваги, невисокої вартості і широкого модельного ряду.

 

Крім того, напівгерметичні гвинтові компресори “Битцер” мають наступні значні переваги:

  • Найвищі з можливих холодопроизводительность і СМІТТЯ (холодильний коефіцієнт) при роботі з економайзером.
  • Вбудоване регулювання продуктивності.
  • Захищені довгостроковими патентами система внутрішньої циркуляції олії і компонування підшипникових вузлів.
  • Особливо добре зарекомендували себе в паралельній роботі в централях до 6 компресорів.

Призначені для роботи на R22 і на хлор-несоджержащих холодагентах. Діапазон номінальних потужностей моторів : від 18,5 до 66 кВт – при паралельному підключенні до 400кВт.

 


Гвинтові напівгерметичні компактні компресори Bitzer

Обладнані механічним регулюванням продуктивності і мають розширену сферу допустимого застосування, напівгерметичні компактні гвинтові компресори підходять для використання в промислових рідинних чиллерах і теплових насосах. Вбудована система маслоотделения забезпечує простоту конструкції устоновок і їх швидкий монтаж.

Використання цих компресорів для серійного виробництва рідинних чилеров і систем аерокондиціонування (А/С) є ідеальним рішенням. Єдиний агрегат, що включає компресор, масляний ресівер і масловіддільник, дозволяє істотно зменшувати час його монтажу в установку з мінімальними вимогами по займаному простору. Таким чином, по трудомісткості монтажу, компактні гвинтові компресори порівнянні з напівгерметичними поршневими.


Герметичні компактні компресори Bitzer

Оптимизированны для технологій кондиціонування повітря в транспортних засобах: герметичні компактні гвинтові компресори розроблені для використання в залізничних вагонах і автобусах. З їх изящнымм дизайном, малою вагою і тихою роботою вони ідеальні для установки в обмежених просмтранствах в даху і під підлогою салонів вагонів і автобусів.

Герметичні компактні гвинтові компресори призначені для використання в залізничних системах аерокондиціонування (А/С). Їх корпуси пристосовані для типової установки на вагони, їх продуктивність регулюється в усьому діапазоні спеціальними частотними регуляторами. Їх невеликі розміри і вага, а також дуже низький рівень шуму при роботі відповідають високим вимогам розробників рухомого складу, що визначають можливість їх установки під дах або під днище вагонів.

Усі моделі призначені для роботи на R134a.


Компресори відкритого типу Bitzer 

Гвинтові компресори відкритого типу призначені для роботи як з (H) CFC/HFC холодагентами, так і з аміаком. З їх високою холодопроизводительностью вони підходять для промислового застосування і морських систем охолодження. Вони можуть оснащуватися доступними на місцевих ринках стандартними двигунами, приєднаними через стандартні муфти зчеплення і кожухи муфт. Спеціальна серія моделей доступна для використання у вибухонебезпечних зонах.

Компресори BITZER – гвинтові компресори призначені, передусім, для роботи в холодильних системах на аміаку (NH3), в суднових холодильних установках, а також в установках, що знаходяться в пожаро- і вибухонебезпечних зонах.

  • Привід на компресор від стандартного електродвигуна з фланцевим приєднанням.
  • Високоефективний і надійний ущільнюючий сальник валу з металевим підтискаючим сільфоном.
  • Низький рівень робочих температур за рахунок охолодження уприскуванням олії

Додаткове устаткування:

  • Масловіддільник
  • Маслоохолоджувач
  • Захисні модулі – забезпечує комплексне рішення в створенні холодильних установок

Подібні гвинтові компресори призначені для роботи з усіма вживаними холодагентами, також існує спеціальне виконання для аміаку.

Діапазон номінальних потужностей моторів : від 18,5 до 74 кВт – при паралельному підключенні до 400кВт.

Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

Замовте консультацію
НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА  ОБЛАДНАННЯ ТА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.