м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Агрегати BITZER компресорно – конденсаторні повітряного охолодження з компресорами відкритого типу

Компактні, міцні компресорно-конденсаторні агрегати Bitzer з поршневими компресорами відкритого типу універсальні. Ресівери холодагенту і інші компоненти, такі як масловіддільники включені в їх стандартну комплектацію, так само як і стандартні моторны для приводу компресорів через ремінну передачу або осьову муфту зчеплення.

Ці агрегати увібрали в себе увесь накопичений досвід серійного виробництва і переваги поршневих компресорів відкритого типу. З великою поверхнею теплообміну конденсаторів ці агрегати є найбільш вдалим рішенням в тих випадках, де відкритий привід є перевагою. Потужність приводу на компресор, здійснюваного від стандартного електродвигуна через фланцеве з’єднання і сполучну муфту, або приводним ременем, залежить від розміру агрегату і типу використовуваних холодагентів : CFC або сучасних хлор-несодержащих.

Читати air-cooled-condensing


 

Агрегати Bitzer компресорно – конденсаторні водяного охолодження c компресорами відкритого типу

Компактні, міцні компресорно-конденсаторні агрегати з поршневими компресорами відкритого типу універсальні. Ресівери холодагенту і інші компоненти, такі як масловіддільники включені в їх стандартну комплектацію, так само як і стандартні моторны для приводу компресорів через ремінну передачу або осьову муфту зчеплення.

Агрегати водяного охолодження є вдалою комбінацією високоефективних і надійних компресорів відкритого типу і дуже економічних кожухотрубних конденсаторів К3-серий. Номенклатура цих агрегатів утворює рівномірний ряд значень производительностей для якнайповнішої відповідності індивідуальним запитам по холодопроизводительности. Потужність приводу на компресор, здійснюваного від стандартного електродвигуна через фланцеве з’єднання і сполучну муфту, або приводним ременем, залежить від розміру агрегату і типу використовуваних холодагентів : CFC або сучасних хлор-несодержащих. Повний модельний ряд включає агрегати з конденсаторами морського виконання.

Читати water-cooled-condensing-units


 

 

Компресорно-конденсаторні агрегати Bitzer повітряного охолодження серії ECOSTAR / LHV з напівгерметичним компресором

Читати Агрегати ЗТ  / Читати Агрегати

Агрегат повітряного охолодження Bitzer-Ecostar

Лінійка компресорно-конденсаторних агрегатів серії LHV від компанії Bitzer (Німеччина), укомплектована 2-4 циліндровим напівгерметичних компресорів Octagon.

Серія базується на системі Plug & Play, що означає максимальну заводську готовність агрегату, і відповідно мінімальний час і трудовитрати для введення установки в експлуатацію.

Відмінна особливість агрегату – це плавне регулювання продуктивності в діапазоні 30-100% за допомогою охолоджуваного всмоктуваним газом перетворювача частоти, яким стандартно комплектується дана серія.

Конструкція компресора Octagon дає можливість використовувати область 25-87 Гц, в тому числі роботу на частоті вище номінальної (50 Гц) і відповідно мати додаткову продуктивність, при цьому економлячи, як на розмірі, так і на вартості самого компресора.

Агрегат оснащений програмованим контролером з двома передвстановленими програмами:

 • ECO MODE – режим найбільшою енергоефективності;
 • LOW SOUND MODE – малошумний режим, наприклад, для роботи в нічний час.

Широка адаптація агрегату до теплового навантаження дозволяє, з одного боку працювати з максимально високим тиском всмоктування (і максимально можливим холодильним коефіцієнтом для даних умов), а з іншого боку практично без зупинки, знижуючи до мінімуму кількість циклів пусків / зупинок і підвищуючи, таким чином, ресурс компресора.

Більш того, завдяки, датчикам тиску всмоктування і нагнітання контролер в режимі реального часу відстежує область застосування компресора, не даючи йому вийти на небезпечний режим.

Агрегати Bitzer компресорно-конденсаторний в зборі:

 • Напівгерметичний компресор
 • Конденсатор
 • Нагнітальна лінія
 • Датчики низького / високого тиску
 • Датчики температури
 • Пресостат високого тиску аварійний
 • Ресивер рідинної з запірним вентилем на виході
 • Рідинна лінія
 • Шафа управління з інтелектуальним блоком

Опції:

 • Опції для виносного агрегати Bitzer
 • Фільтр на всмоктування герметичний
 • Вібропоглиначі на всмоктування / нагнітання / масляної лінії компресора
 • Кожух шумогасящий
 • Комплект кронштейнів для настінного монтажу

 


Холодильні централі

Сучасні холодильні компресорні станції  здатні автономно забезпечувати холодом великі супермаркети, продуктові магазини, склади і логістичні центри, потужні холодильні камери, промислові об’єкти, а також системи кондиціонування. Це оптимальне рішення для об’єктів, що передбачають великі об’єми споживання холоду. Холодильні централі призначені для створення штучного холоду в централізованих системах холодоснабжения.

Модульна компресорно-реверсивна станція – це повністю автономна система, яка складається з 2-6-ти і більше компресорів (поршневі, напівгерметичні, герметичні, спіральні, гвинтові моделі) і іншого необхідного устаткування. Додаткова комплектація залежатиме від фірми виробника, моделі устаткування, умов застосування і потреб замовника. Такі компресорні установки можуть працювати на базі практично усіх холодагентів і підтримувати стабільну температуру в заданому діапазоні без сторонньої підтримки.

Для правильного вибору холодильної машини необхідно виконати розрахунок теплового балансу на підставі початкових даних, наданих замовником. Через наші сервісні центри можна оформити замовлення на розрахунок, виготовлення і складання холодильних много- компресорних установок (холодильних централей) на базі спіральних і поршневих компресорів.

Холодильні централі є змонтованими на жорсткій рамі і працюючими паралельно (із загальними всмоктуючим і нагнітальним колектором) компресора (від 2 до 6 компресорів), а також прилади автоматики, управління і захисту.

Таке рішення дозволяє отримати наступні переваги в порівнянні з одним компресором аналогічної потужності:

 •  регулювання продуктивності включенням-виключенням компресорів;
 •  економія електроенергії за рахунок точнішої відповідності навантаженню;
 •  низький пусковий струм;
 •  знижені шуми і вібрація (властивості паралельних компресорів);
 •  висока надійність, завдяки резервуванню (можливість працювати тривалий час без одного з компресорів).

“ProAirZahid” пропонує купити компресорні станції на базі устаткування від провідних світових виробників: Frascold, Dorin, Copeland, Maneurop, Bitzer, Bristol та ін.