м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Пластинчаті теплообмінники

 


Alfa Laval

КАТАЛОГ Паяні пластинчати теплообмінники Alfa Laval

Мідно-паяні теплообмінники використовуються в якості випарника, конденсатора, маслоохладителя, пароохолоджувача, переохладителя, економайзера.
Відмінні особливості:
компактний розмір, що відповідно зменшує розмір чилера / системи теплового насоса;
простота при монтажі та ізоляції;
менше заправка холодоагентом;
економічне енергоспоживання;
невелика вага;
випарник виробляється з високоякісного матеріалу, що збільшує його термін роботи і підвищує опір корозії;
пластини виготовляються з нержавіючої сталі 316 (16-18% хрому і 12% нікелю), а спайка пластин проводиться 99,9% міддю;
з’єднання виконані з нержавіючої сталі 316L, що полегшує процес пайки.

 


WTK

КАТАЛОГ WTK

Пластінчастий теплообмінник WTK з паяних пластинчатих теплообмінників виготовляються з високоякісного матеріалу, що збільшує його термін служби і підвищує коррозостойкость;  пластини виготовляються з нержавіючої сталі, пайка пластин проводиться 99,9% міддю;  з’єднання виконані з нержавіючої сталі, що полегшує процес пайки.

Максимальне розрахункове тиск 30 бар, максимальна робоча температура … -160 ° С + 200 ° С.

Одноконтурні теплообмінники включають в себе п’ять моделей різних розмірів:

 • P4, для невеликих додатків і виходу рідина / рідина
 • P7, універсальна модель для декількох додатків (рідина / рідина, випарник, економайзер, конденсатор, економайзера)
 • P12, розроблені спеціально для використання в якості випарника,  або теплового насоса через присутність холодоагенту розподільник інтегровані
 • P15 і P30, підходить для застосування конденсатора, пароохолоджувача або рідина / рідина.

Велика ступінь настройки, завдяки різним системам підтримки або численні зв’язки і можливість використання з усіма типами холодоагентів (CFC, HCFC, HFC) в тому числі з аміаком, що робить WTK надзвичайно універсальним продуктом.

Паяні теплообмінники виробництва WTK доступні для використання в якості: Випарник,  конденсатор, Економайзер, Пароохолоджувач, Тепловий насос.

 


 

Danfoss

КАТАЛОГ Паяні пластинчати теплообмінники Danfoss

Меднопаяние пластинчасті теплообмінники Danfoss використовуються в установках охолодження рідин, теплових насосах, каскадних холодильних системах, системах з рекуперацією тепла, а також як Переохолоджувач і охолоджувачі масла.
Переваги паяних теплообмінників Danfoss:

 •  компактний розмір;
 • мінімальний внутрішній обсяг;
 • висока ефективність;
 • мінімальна різниця температур середовищ, що беруть участь в теплообміні;
 • опірність забруднень;
 • високий рівень гнучкості конструкції;
 • мінімальні капітальні витрати;
 • різні конструкційні матеріали;
 • широка гама приєднувальних патрубків;
 • високотехнологічне виробництво.

 


 

Пластинчаті теплообмінники SWEP

КАТАЛОГ паяних пластинчатих теплообмінників SWEP

Шведська компанія SWEP – це успішний світовий постачальник паяних пластинчатих теплових обмінників, які застосовуються в повітряному кондиціонуванні, охолодженні, опаленні і промисловості.
Теплообмінники Свеп не так давно стали відомі на ринку України, але на території центральної Європи є лідерами і широко використовуються.

Можна виділити наступні переваги пластинчастих теплообмінників SWEP:

 • Високий рівень передачі тепла, який досягається завдяки високотурбулентності при циркуляції рідини в платину теплообмінника.
 • Низький вміст холодоагенту, який знаходиться в конструкції в момент роботи.
 • Невеликі габарити в порівнянні з іншими типами теплообмінників.

Пластинчасті теплообмінники Свеп можна розділити на дві серії: «В» і «V». 

Характеристики Серії «B»

Сюди відносяться пластинчасті меднопаяние конструкції, які застосовуються в холодильних установках як конденсатори і теплообмінники рідина / рідина.  Найчастіше також застосовується як охолоджувач гарячого пара для водяного нагріву за допомогою тепла, який відводиться від розпалених парів нагнітання холодильної установки.  У виробника завжди в наявності теплові обмінники серій B10, B25, B80, B120, В200 з числом пластин 10-200 виходячи від серії обладнання.

Характеристики Серії «V»

Ці пластинчасті конструкції застосовуються в холодильних установках як випарники.  Відрізняються від серії «В» присутністю контуру холодоагенту розподільника рідини на вході.  Ця особливість дає можливість рівномірно витрачати між пластинами суміш пари і рідини, яка утворюється після розширення рідкого холодоагенту в вентилі терморегулятора.  Користувачеві завжди доступні серії V25, V80, V120, з числом пластин 20-140 виходячи від серії обладнання.


ONDA

КАТАЛОГ  Пластинчаті теплообмінники ONDA BPHE

Завдяки багаторічному досвіду в даному секторі обладнання та постійного вдосконалення власного виробництва, завод ONDA зарекомендував себе як виробник паяних пластинчатих теплообмінників високої якості і з конкурентоспроможною вартістю.  Паяні пластинчасті теплообмінники застосовуються у виробництві обладнання для кондиціювання та холодопостачання, при виробництві гарячої води і теплових насосів, при рекуперації тепла, теплопостачання і тому подібних галузях.  В якості робочих рідин використовується вода, водні розчини гліколю, різні холодоагенти, холодильні розчини, якщо вони сумісні з матеріалами теплообмінного апарату.  Основні технічні характеристики паяних теплообмінних апаратів вказані у відповідному каталозі ONDA але зазначені дані носять інформативний характер і можуть змінюватися в залежності від режиму роботи теплообмінного апарату.

Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

Замовте консультацію
НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА  ОБЛАДНАННЯ ТА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.