м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Напівгерметичні поршневі компресори, одноступінчаті Bitzer

Компактні напівгерметичні поршневі компресори підходять для роботи з великою кількістю холодагентів. Наші компресори оснащуються такими, що стали предметом гордості високоефективними моторами, що охолоджуються всмоктуваними парами, високоякісними клапанними дошками, зносостійкими приводними і нагнітальними елементами, а також адаптивним регулюванням продуктивності.

Сучасні напівгерметичні поршневі компресори “Покоління 2”, що мають єдину технічну концепцію, охоплюють усю сферу застосування, працюючи як на традиційних, так і на хлор-несодержащих HFC холодагентах.

Сама остання розробка – це “Октагон-серія” компресорів, які характеризуються компактністю, малим необхідним місцем для установки, універсальним застосуванням, мінімальною споживаною потужністю, особливо малою шумністю і відсутністю вібрації. Усі напівгерметичні поршневі компресори Bitzer відрізняються передовою конструкцією клапанних дощок, найвищою якістю і зносостійкістю каленвалов і шатуново-поршневої групи, високоефективними вбудованими електромоторами, що охолоджуються всмоктуваними парами, а також апробованою системою повернення олії.

Для низкотемпреатурного застосування на R22 компресори оснащуються системами “Varicool”, “CIC”, використовуються як Бустер-ступеней.

Низькотемпературні компресори з діапазоном температур кипіння від – 40 °З до – 5 °С.

Великі сфери застосування : холодагенти R134a, R404A, R507, R22, комерційне і промислове охолодження, кондиціонування.

Підвищена холодопроизводительность при зменшеній споживаній потужності: ефективна робота клапанів, мінімум порожнього простору, продуктивний великий об’єм двигуна.

Висока зносостійкість електродвигуна (міцний легкий сплав частин, що рухаються, низьке тертя підшипників і алюмінієвих поршнів).

Діапазон номінальних потужностей моторів : від 0,37 до 74 кВт.

 


Напівгерметичні поршневі компресори Bitzer, двоступінчаті Bitzer

Напівгерметичні поршневі компресори з двоступінчатим стискуванням пари холодагенту оптимізовані для роботи в діапазоні низьких температур охолодження. Переохолодження рідкого холодагенту значно збільшує холодопроизводительность і ефективність усієї системи.

Переваги використання :

 • специфічною ознакою цих компресорів є стискування агента в 2 східцях в одному корпусі, що виключає перегрівання і забезпечує надійний режим експлуатації компресорів;
 • безпосереднє всмоктування і вбудована система охолодження рідини істотно підвищують холодопроизводительность і економічність установки;
 • 2-ступінчасті компресори працюють на сучасних що не містять хлору, нешкідливих для довкілля низькотемпературних холодагентах;
 • економічні з точки зору споживання енергії; компресори поставляються заповненими захисним інертним газом (під надмірним тиском в діапазоні 0,5.1бар);
 • значно зменшене підключення до лінії всмоктування;
 • мінімальний теплообмін;
 • цілісна конструкція клапанної дошки;
 • компресори компактні за розміром;
 • моделі з 4 циліндрами відносяться до нижчого рівня шуму завдяки оптимізованому балансу маси.

Характеристики:

 • діапазон температур кипіння від – 70 °C до – 20 °C;
 • діапазон холодопроизводительности від 1,10 Вт до 97600 Вт;
 • широкий спектр вживаних холодагентів;
 • мінімальне споживання енергії;
 • компактні розміри компресорів.

 


 

Напівгерметичні поршневі компресори Bitzer серії NEW ECOLINE

Новий модельний ряд компресорів NEW ECOLINE включає 64 моделі, згрупованої в 7 серій : від СЕ1 до СЕ8 і, як і раніше, охоплюватиме діапазон об’ємної продуктивності від 4 до 221 м3/ч. Нові моделі мають розширену сферу допустимого застосування, велику холодопроизводительность і їх ефективність зросла на 10%.

Навесні 2013 року компанія Bitzer випустила серію компресорів нового покоління NEW ECOLINE, які стали логічним продовженням, що вже зарекомендували себе на ринку, надійних, перевірених, ефективних напівгерметичних поршневих компресорів Bitzer. Ця подія була обумовлена необхідністю задовольняти постійно зростаючі споживчі вимоги, а також йти в ногу з часом, реалізовуючи інноваційні ідеї по підвищенню енергетичної ефективності і універсальності компресорів.

Лінія NEW ECOLINE охопила усі напівгерметичні компресори попередніх серій : були збережені габарити і розташування усіх опорних частин корпусів, що гарантує безпроблемне переустановлення і подальше обслуговування. У зв’язку з універсальністю нової лінії, компанією було прийнято рішення завершити випуск компресорів серії OCTAGON і “2 Покоління”.

Новий модельний ряд компресорів NEW ECOLINE включає 64 моделі, згрупованої в 7 серій : від СЕ1 до СЕ8 і, як і раніше, охоплюватиме діапазон об’ємній продуктивності від 4 до 221 м3/ч. Нові моделі мають розширену сферу допустимого застосування, велику холодопроизводительность і їх ефективність зросла на 10%.

Застосування компресорів NEW ECOLINE тепер можливо при більш високих температурах конденсації холодагентів за рахунок оптимального розподілу величини номінальної потужності моторів 1, 2 і 3. Особливо популярні в Європі стали компресори для помірно низькотемпературних систем з мотором 3.

Збільшення максимальної допустимої температури конденсації для компресорів з моторами 1 і 2 дозволить використати “низькотемпературні” компресори в усіх видах среднетемпературного холодильного устаткування, що зробить їх універсальними в застосуванні, і що скоротить витрати холодильним компаніям і кінцевим користувачам.

Тепер компресори призначені для роботи із зовнішніми перетворювачами частоти, а в якості додаткового аксесуара BITZER пропонує перевірені і випробувані системи контролю продуктивності.

В останні роки компанії всього світу приділяють велику увагу питанням екології, особливо країни ЄС, які впроваджують або вже частково прийняли нові правила і стандарти про енергоефективність устаткування. Підвищивши ефективність устаткування, вибираючи той або інший холодагент, можна покращувати TEWI чинник (Total Equivalent Warming Impact – сумарна еквівалентна дія на потепління), побічно впливати на викиди CO2 в атмосферу при виробництві енергії.

Серія NEW ECOLINE працює на різних холодагентах R134a, R404a, R507A, R407C, R22, а також HFO і HFO/HFC сумішами. Робота з R134a рентабельна з температурою конденсації до 85°C і 62°C для R404A/R507A.

Відмітні особливості серії NEW ECOLINE:

 • Збільшене СМІТТЯ (ККД);
 • Мотор 2 як для низькотемпературного, так і для среднетемпературного застосування;
 • Мотори 1 забезпечують застосування в теплових насосах і для високотемпературного застосування;
 • Мотори 3 – для низькотемпературного застосування на R134a;
 • Кожна модель ECOLINE взаємозамінна зі своєю попередньою моделлю компресора;
 • BITZER пропонує свою надійність, що вже довела, і ефективність систему регулювання продуктивності як опцію до компресорів;
 • ECOLINE компресори пристосовані для роботи із зовнішніми частотними інверторами.

 


 

Поршневі компресори Bitzer відкритого типу

Поршневі компресори відкритого типу доступні в двох модельних рядах: для (H) CFC/HFC холодагентів і для аміаку. Завдяки конструкції цих компресорів з відкритим приводом до них можуть бути пристиковані стандартні електромотори через сполучні муфти або через ремінну передачу. Надійність і легке обслуговування зробили їх популярним рішенням впродовж багатьох років.

Компресори цього виконання застосовуються скрізь, де відкритий привід є перевагою. Комплектовані модернізованими конструктивними елементами від компресорів “Поколение-2” компресори відкритого типу оснащуються високоякісним сальниковим ущільненням приводного валу з металевим підтискаючим сільфоном.

Така конструкція компресорів забезпечує наступні важливі переваги:

 • можливість роботи на усіх типах холодагентів, особливо на NH3,
 • привід на компресор здійснюється від стандартного електродвигуна через фланцеве з’єднання і сполучну муфту, або приводним ременем;
 • можливість застосування компресорів в установках, що знаходяться в пожаро- і вибухонебезпечних зонах.

Характеристики:

 • діапазон температур кипіння від – 45 °З до +10 °З;
 • діапазон холодопроизводительности від 55 Вт до 36150 Вт;
 • холодагенти R134, R404A, R507A, R22А.

Компресори застосовуються в комерційному і промисловому холодильному устаткуванні, для оснащення центральних систем холодоснабжения.

Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

Замовте консультацію
НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА  ОБЛАДНАННЯ ТА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.