м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

Сучасні напівгерметичні поршневі компресори COPELAND Stream

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPELAND STEAM

Stream – це новий модельний ряд компресорів. Завдяки радикальній зміні конструкції компресорів Strean забезпечуються значні переваги для користувачів холодильної техніки:

 • Вдосконалений модельний ряд.
 • Зменшення загальних габаритних розмірів, компактність холодильного обладнання.
 • Зменшення маси компресора до 45 кг.
 • Широкий робочий діапазон: одна модель може застосовуватися в різних умовах експлуатації (для середніх і низьких температур).
 • Доступність 2 версій електродвигуна для одного описаного обсягу, причому найбільший електродвигун оптимально підходить для компресорів з частотним перетворювачем /
 • Не потрібно вентилятор охолодження для низькотемпературного діапазону (температура повернення всмоктуваного газу 0 ° С), що дозволяє знизити витрати.
 • Дуже низькі температури конденсації, що дозволяє підвищити ефективність системи.
 • Захисні пристрої і датчики заздалегідь встановлені виробником, що скорочує накладні витрати на систему.
 • Датчик струму дозволяє відстежувати енергоспоживання окремих компресорів і контролювати витрату електроенергії.
 • Віддалений інтерфейс зв’язку по протоколу Modbus®для швидшого обслуговування

5 ключових переваг технології Stream:

 • Діагностика: система діагностики CoreSense ™ дозволяє продовжити термін експлуатації холодильної техніки, забезпечуючи розширену захист компресора, діагностику, зв’язок і вимір енергоспоживання.
 • Ефективність: унікальна технологія клапанів на 10% підвищує ефективність компресорів Stream в порівнянні з будь-якими іншими компресорами. Це дає можливість знизити рівень викидів парникових газів і скоротити поточні витрати на монтаж.
 • Можливість роботи з декількома холодоагентами: унікальна технологія клапанів дозволяє використовувати в компресорах Stream різні типи холодоагентів. Одну модель можна використовувати в різних умовах, при цьому продуктивність компресора не знизиться.
 • Регулювання продуктивності: завдяки цифровій технології або використання частотного перетворювача, компресори Stream ідеально підходять для областей застосування, в яких потрібно плавне регулювання продуктивності.
 • Низький рівень шуму: шумозахисні кожух забезпечує компресорів Stream найнижчий рівень шуму серед всіх компресорів на ринку, що дозволяє використовувати компресори Stream в умовах, де потрібна безшумна робота.

У сімействі Stream представлений великий модельний ряд компресорів для будь-якої сфери застосування.

 • Компресори Stream для холодоагентів ДФУ: лінійка включає моделі з 4 і 6 циліндрами, адаптовані для роботи з частотними перетворювачами, а також цифрові моделі з 4 і 6 циліндрами, оснащені системою плавного регулювання холодопродуктивності.
 • Компресори Stream для холодоагенту R744 – транскрітіческіе цикли: три моделі 4-циліндрових компресорів для транскрітіческіх циклів R744. Є ідеальним рішенням для среднетемпературних каскадних і бустерних систем на основі R744.

Всі моделі компресорів Stream оснащені системою діагностики CoreSense ™ – електронним модулем, що забезпечує розширену захист і діагностику, що дозволяє підвищити надійність системи, знизити витрати на обслуговування і збільшити термін служби устаткування.

У новому модельному ряду Stream використовується вдосконалена технологія клапанів Discus®, завдяки чому забезпечується значна енергоефективність компресорів Stream.

Більш детальна інформація по компресорів Stream з описом модельного ряду, технічних характеристик і особливостей обладнання представлена ​​в буклеті «Сучасні напівгерметичні поршневі компресори Stream».

 


 

Каталог – поршневі компресори DWM Copeland STANDARTКомпресори серії Standard

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPELAND STANDART

Компресори серій K, L, і S, потужністю приводу від 0.5 до 70 к.с. мають високі експлуатаційні характеристики і доступну ціну. У компресорах Standard лінійок K і L, потужністю приводу до 5 к.с., використовується пластинчасті клапани, а охолодження електродвигуна здійснюється повітрям або водою.

Серія компресорів Standard (S) складається з середніх (2S, 3S) і великих моделей (4S, 6S) з регулюванням продуктивності, включаючи недавно випущений D6SU. Компресори серії S потужністю приводу від 5 до 70 к.с. мають охолодження двигуна всмоктуваним газом і широко використовуються в системах кондиціонування і холодильних установках.

Для роботи на R22 при низьких температурах кипіння компресори D2S поставляються у виконанні з повітряним охолодженням двигуна. Дані компресори при необхідності можуть бути легко переобладнані кваліфікованим фахівцем для роботи в среднетемпературних режимах з охолодженням електродвигуна всмоктуваним газом.

Переваги при використанні компресорів з повітряним охолодженням виражаються в збільшенні холодопроизводительности, підвищенні холодильного коефіцієнта (COP), розширеному робочому діапазоні з високими температурами конденсації і низькими температурами кипіння до -45 ° C.

Для досягнення широкого робочого діапазону на R22 використовується впорскування рідини через вентиль DTC, встановлений на корпусі компресора. Система впорскування рідини з вентилем DTC є надійним і недорогим рішенням. Поставляються також компресори з універсальним робочим діапазоном по температурах кипіння від – 30 ° C до + 7 ° C, що дозволяє використовувати їх в широкій області різних застосувань і робить ідеальним використання серії S для зниження складських запасів дистриб’юторів.

Компресори Standard холодопродуктивністю від 10 до 35 кВт використовуються в якості бустер – компресорів на R404A (подробиці в програмі підбору обладнання Copeland Select).

 


 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ copeland-discusКомпресори серії Discus

Компресори ряду Discuss мають на сьогоднішній день найкращі технічні характеристики серед всіх напівгерметичних компресорів, представлених на ринку. Це властивість головним чином використовується в середньо- і низькотемпературних холодильних системах, що вимагають мінімального енергоспоживання.

Специфікою цих компресорів є оснащення всіх компресорів серії Discus, за винятком моделі D2D, патентованої конструкцією клапанної дошки Delta, яка дозволяє знизити мертвий обсяг циліндра до мінімуму. Це дає кращу енергетичну ефективність і холодопродуктивність в порівнянні з традиційною технологією пластинчастих клапанів.

Клапан Discus дозволяє добитися наступних переваг:

 • Висока холодопроизводительность, оскільки немає мертвого об’єму
 • Підвищення продуктивності до 10% в порівнянні із звичайні мі “економічними” компресорами на базі традиційних пластинчатих клапанів
 • Зниження експлуатаційних витрат для кінцевого користувача

Модельний ряд холодильних поршневих компресорів Discus включає пристрої потужністю від 5 до 70 л. с., які забезпечують холодопроизводительность в діапазоні від 8 до 96 кВт для середніх температур (R404A, – 10/45°C) і від 2 до 35 кВт для низьких температур (R404A, – 35/40°C).

Ці компресори працюють з холодагентами R404A, R507, R134a і R22.

Для застосувань на R22 при низьких температурах кипіння використовується система впорскування рідини Demand Cooling (DC).

Характеристики і переваги

 • Найвищий рівень ефективності, доступний на ринку, незалежно від типу холодагенту і умов експлуатації
 • Вбудований масляний насос і електронне реле тиску олії OPS2 для максимальної надійності
 • Два варіанти розміру для кожного робочого об’єму забезпечують можливість різних застосувань
 • Великий робочий діапазон, що дозволяє використовувати одну і ту саму модель як при середній, так і при низький температура з обмеженням температури конденсації до 5°C
 • Регулювання холодильної продуктивності забезпечується або методом блокування всмоктування в голівках циліндру, або за допомогою перетворювача частота від 25 гц до 60 гц
 • Кожна модель цієї серії компресора може використовуватись з усіма стандартними холодагентами.

 

Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

Замовте консультацію
НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА  ОБЛАДНАННЯ ТА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.