м. Львів, вул. Зелена, прим. 251

На даний момент у виробничій програмі можна виділити 4-и серії спіральних компресорів призначених для роботи в холодильній техніці:

  • Copeland ZF EVI * – низькотемпературна серія для роботи в діапазоні температур від +7 до -40 ° С. Головна відмінність цієї серії від інших – наявність уприскування пара в область стиску. Компресори цієї серії призначені тільки для роботи на холодоагенті R404a. Холодопроізводтельность серії від 4,2 до 14,8 кВт **.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPLAND ZF_EVI

Холодильні спіральні компресори Copeland 2-го покоління

  • Copeland ZF – низькотемпературна серія для роботи в діапазоні від +7 до -45 ° С. У компресорів цієї серії встановлена ​​система впорскування рідини в область стиску, що дозволяє цим компресорів працювати на R22 в зазначеному вище температурному діапазоні. Серія може працювати використовуючи холодоагенти: R22, R404a, R134a і R407c. Охолодження серії від 1,9 до 9,9 кВт **.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPELAND ZF

  • Copeland ZS – среднетемпературная серія для роботи в діапазоні від +7 до -30 ° С. Працює на хладагентах R22, R404a, R134a і R407c. Охолодження серії від 5,3 до 27,4 кВт (R404a, температура кипіння = -10 ° С, температура конденсації = + 40 ° С, температура всмоктуваного газу = + 20 ° С, переохолодження = 0 ° С).
  • Copeland ZB – високотемпературна серія для роботи в діапазоні від +10 до -30 ° С. Може працювати на хладагентах R22, R404a, R134a і R407c. Охолодження серії від 3,4 до 25,9 кВт (R404a, температура кипіння = -10 ° С, температура конденсації = + 45 ° С, температура всмоктуваного газу = + 20 ° С, переохолодження = 0 ° С).

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPELAND ZВ

* У кожній із серії (крім ZF EVI) виробляються крім вертикальних компресорів, ще й горизонтальні, але поки вони не реалізуються компанією на європейському ринку.

** – EN12900: R404a, температура кипіння = -35 ° С, температура конденсації = + 40 ° С, температура всмоктуваного газу = + 20 ° С, переохолодження = 0 ° С.

ІНСТРУКЦІЯ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ZB | ZS | ZF

 


 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPELAND ZPD, ZRD

Інструкція з експлуатації Copeland ZPD, ZRD

Новітня технологія

Конструкція Digital Scroll ™ базується на унікальній технології узгодження спірального блоку Copeland Compliance ™. Управління продуктивністю досягається шляхом розведення спіралей в осьовому напрямку на невеликий період часу. Це простий механічний спосіб для плавного регулювання продуктивності, прецизійного підтримки температури і підвищення ефективності системи.

Простота

Компресор Digital Scroll ™ є рішенням, яке можна інтегрувати в існуючу систему. Це відбувається швидко і легко, оскільки не потрібно інших компонентів. Щоб зробити процес впровадження більш простим, Copeland і Alco розробили два контролера для управління Digital Scroll ™.

Прецизійне управління і ефективність

Digital Scroll ™ пропонує найширший діапазон регулювання продуктивності в промисловості і дозволяє плавно змінювати продуктивність від 10% до 100% без зміни робочого діапазону в порівнянні зі стандартним компресором Copeland Scroll ™. В результаті, тиск всмоктування і температура підтримуються дуже точно, і циклічність компресора зведена до мінімуму. Це гарантує оптимальну ефективність системи і довгий термін служби обладнання і компонентів. Можливість працювати при температурі конденсації до 10 ° C також гарантує кращі показники сезонної ефективності на ринку компресорів.

Надійність

Швидкість холодоагенту в системах з Digital Scroll ™ ідентична стандартним компресорів, навіть при низькій продуктивності. Digital Scroll ™ працює на повній швидкості весь час, ніколи не зменшуючи масловозврат в компресор. Digital Scroll ™ забезпечує аналогічний високий рівень надійності, як і системи зі стандартними компресорами.

Електродвигун компресора не перегрівається і не виникає резонансних коливань в процесі роботи, як це часто буває в системах з інвертером. Якщо це просто, це надійно …

Компресори Digital Scroll Copeland ZPD / ZRD найчастіше використовуються в промислових системах охолодження, чиллерах, компресорноконденсаторних агрегатах, системах із змінним потоком хладагента, в руфтопів, а також в системах кондиціонування повітря.

 

 


 

Спіральні компресори для кондиціонування Copland ZR18-ZR81COPELAND - Спіральні компресори для кондиціювання повітря серії ZR, тандеми

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPLAND ZR

Інструкція з експлуатації Copland ZR, ZP

Спіральні компресори Copeland ZR в основному застосовуються в системах кондиціонування повітря, але можуть також застосовуватися і для холодильної техніки. Температурний діапазон серії від +12,5 до -20 ° С. Компресори можуть працювати на хладагентах HFC (R22) і HCFC (R134a, R407c). Можна застосовувати як синтетичне, так і мінеральне масло. Охолодження серії від 4 до 81 кВт (R407c, температура кипіння = + 5 ° С, температура конденсації = + 50 ° С, перегрів = 10К, переохолодження = 0 ° С).

На базі компресорів серії ZR виробляються тандеми серій ZRT і ZRU. Вони складаються з двох компресорів, серія ZRT проводиться з компресорами однаковою продуктивності, серія ZRU складається з двох компресорів різної продуктивності. Тандеми поставляються змонтованими на одній рамі і з уже з’єднаними на заводі всмоктуючими / нагнітальними / Олійно лініями.

Також на базі компресорів серії ZR виробляються тріо серії ZRY. Вони складаються з трьох компресорів змонтованих на одній базі.

 


 

 

Спіральні компресори для теплових насосів серії ZH

COPELAND - Спіральні компресори для теплових насосів серії ZH

Компресори Copeland ZH * KVE і ZHI * K1P з уприскуванням пара (EVI)

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ COPLAND ZH

Інструкція з експлуатації Copland ZH

Інструкція з експлуатації Copland ZH-r410a

Спіральні компресори серії ZH були спеціально розроблені для застосування в обладнанні, яке може працювати по циклу теплового насоса. Вони використовуються для роботи при низьких температурах кипіння і високих температурах конденсації, щоб тепловий насос міг нагрівати воду при низькій температурі навколишнього середовища. Компресори цієї серії працюють на холодоагенті R407c. Температурний діапазон серії від +10 до -25 ° С. Продуктивність серії по теплу від 4,9 до 39 кВт. (R407c, тепловий насос, температура кипіння = -7 ° С, температура конденсації = + 50 ° С, перегрів = 5К, переохолодження = 4 ° С).

Зробіть ваш запит за телефоном чи електронній пошті, а спеціалісти нашого відділу оперативно підготують попередню калькуляцію робіт та комплектуючих.

Замовте консультацію
НАДАЄМО ГАРАНТІЮ НА  ОБЛАДНАННЯ ТА ВСІ ВИДИ РОБІТ!

Оцініть переваги співробітництва з нами вже сьогодні – замовте безкоштовний аудит вашого обладнання, зв’язавшись з менеджером за телефонами

📞+38 (067) 797-67-89

📞+38 (050) 195-06-72

Ми відкриті до наших клієнтів, тому завжди раді їх зустрічати у себе в офісі та на сервісіза адресою: м. Львів, вул. Зелена, 251.

dddd